I v únoru jsme opět „sprechtili“ pro dobrou věc. Celková částka od začátku roku činí 7.300 korun a je určena na podporu aktivit Centra pro náhradní rodinnou péči, o.p.s, které mimo jiné zajištuje individuální doučování dětí v rodinách a mimoškolní aktivity dětské kluby, výlety.

Velmi děkuji všem zúčastněným a pro toto Centrum „sprechtíme“ i nadále. Velmi rádi uvítáme další zájemce o německou konverzaci.

CO JE DEUTSCHKLUB? 

Deutschklub je dobrovolný spolek přátel německého jazyka, které spojuje radost z konverzace v němčině, stejně jako vůle pomáhat tam, kde je to potřeba. 60 minut konverzace v německém jazyce na různá témata a každý mluví, jak nejlépe umí. Účastnický spolek ve výši 100 korun směřuje na podporu aktivit charitativních projektů. Lektorka vede Deutschklub bez nároku na honorář.

Hasiči z Libochovic cvičili na závody záchranářských psů
Hasiči z Libochovic cvičili na závody záchranářských psů

KDE A KDY?

Každou středu od 11.00 v Knihovně KHM, 2. patro. Odpolední Deutschklub je od 16.30, místo je vždy aktualizováno.

DŮLEŽITÉ: Zájemci potvrzují účast mailem nebo prostřednictvím SMS nejpozději den předem (hahalkova@gmail.com, tel. 604220488). Přijďte se rozmluvit, zasprechtit, osvěžit němčinu v prima společnosti. Nebojte se, pro začátek stačí i jen poslouchat a pomůžete dobré věci.

Auf Wiedersehen im Deutchklubu. Těším se na Vás.

Hana Pavlištová

Šermíři Slavoje sbírají medaile
Šermíři Slavoje sbírají medaile