Výnos z turnaje, dražby, darů I přímo z turnaje se rozdělil na třetiny. Jednu dostane Matýsek, jednu Dětský Domov v Litoměřicích a jednu malý Jáchym Kulíšek, který přišel o maminku, je lehce postižen a po smrti jeho maminky se o něj stará nevlastní tatínek, který si ho vzal za vlastního. Celkově se na samotném charitativním turnaji vybralo nádherných 128.470,- Kč.

Matýskův příběh znáte již z minulých let, jde o chlapce který je po obrně závislý na vozíku a pomoci rodičů. Kromě třetiny výdělku z Charitativního turnaje tedy 42.824,- Kč obdrží navíc ještě příspěvek od firmy TRCZ z Lovosic kde pracuje jeho tatínek a někteří hráči turnaje. To přispělo krásnou částkou 21.050,- Kč, která je násobkem příspěvků ostatních zaměstnanců TR CZ. Celkem tedy Matýskovi na jeho konto Bariéry přistane 63.874,- Kč.

Příběh malého Jáchyma, který se zjevil s tatínkem na turnaji Charvatce Cupu nás ovšem také zasáhl, proto jsme se rozhodli třetinu z Charitativního turnaje věnovat jemu. A to činí 42.823,- Kč.

A poslední třetina je pro dětský domov v Litoměřicích, což je myslím jasně ku prospěchu tamním dětem, kde jistě poslední třetina z turnaje ve výši 42.823,- Kč  potěší.

Povodně v roce 2002 na Litoměřicku.
Výzva: Od ničivých povodní uplynulo dvacet let. Podělte se s námi o vzpomínky

Jak kdo přispěl v dražbě, dary atd. se můžete dozvědět na našem – Facebooku - Hrobaři Charvatce. Je tam i spousty fotek. Každopádně chci za klub poděkovat všem hráčům, kteří se zúčastnili a přispěli. Obci Martiněves za zapůjčení stanů, panu Petru Suchomelovi za podporu z šipkovými automaty, kterýžto výtěžek z nich šel také darem, dále i dárcům, kteří nehráli ale přispěli, třeba finančně nebo v dražbě. Za upečené dorty,česnečku a guláš na Matýska, donesené dary do dražby,poháry a medaile (včetně krásného Putovního od Libora Streckera), za skvělou náladu, moderátorům dražby, obsluze baru, kuchyně atd. atd. Prostě za vše a všechny co pomohli tento skvělý turnaj opět uspořádat.

No a výsledky?

V pátečním otvíracím turnaji 301 Double Outhrálo 39. hráčů a pořadí nejlepších bylo následující: 1. Hájek Zdeněk z týmu Kališníci Litoměřice, 2. Hudeček Václav z Cowhandu Dušníky a 3. David Fidler z týmu U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice.

Cyklostezka z Hrobců do Roudnice je vhodná i pro děti
FOTO: Cyklostezka z Hrobců do Roudnice je vhodná i pro děti

V sobotním hlavním turnaji pak ze 48. hráčů zvítězil Boleslav Krotík z týmu Cowhand Dušníky, 2. byl Petr Laurek z týmu ŠK Střelci Tetín a 3. Martin Záleský – tým Liga Vyjímečných Budyně nad Ohří.

No a nakonec v sobotním turnaji losovaných dvojic, kterých se dalo dohromady 15. se na 1. místě umístili Reichl Vít z týmu Vikingové Litoměřice a Černý Milan z Bulldogs Libochovice, na 2. místě byla dvojice Krušina Dušan z týmu Bakalář Maniac Rakovník a Beran Miroslav z týmu Marná Snaha Slaný, no a 3. skončili Matějček Jan z Hrobařů Áčka Charvatce spolu s Romanem Řepíkem z týmu Cowhand Dušníky.

Martin Vokoun

Respirátor, ilustrační fotografie.
Krajská zdravotní doporučuje chodit do nemocnice s respirátorem či rouškou