Café Galerie se nachází v Úštěku na Mírovém náměstí. „V nové Galerii Úštěk najdete větší a přehlednější kolekce obrazů a grafik jednotlivých autorů i místnost na pravidelné výstavy. V předních prostorách galerie se navíc nachází příjemná kavárna s výbornou kávou z vyhlášené litoměřické pražírny Zoban," zvou návštěvníky zástupci podniku.

Pokud se rozhodnete pro návštěvu, můžete si zde prohlédnou celou řadu vystavených obrazů. V přední části galerie, ve dvou menších místnostech, se setkáte s trvalými prodejními expozicemi známých výtvarníků. Výtvory zde má František Ringo Čech, Iva Hüttnerová nebo například Jiří Slíva.

Na přelomu srpna a září úštěckou galerii navštívil například František Ringo Čech. Poseděl na své židli, dal si kávu a podepsal několik obrazů. O něco dříve na sever Čech zamířili manželé Viktor Preiss a Jana Preissová. 

V současné době si můžete přijít prohlédnot mimo jiné výstavu obrazů a litografií Ivy Hüttnerové. Vernisáž se uskutečnila 3. září a výstava potrvá až do 4. listopadu. 

Café Galerie Úštěk

Krásná příroda i obrovská vodní plocha. Fláje lákají návštěvníky z celého kraje
FOTO, VIDEO: Unikát v Česku. Jediná pilířová vodní nádrž je v Ústeckém kraji