15. 4. 2020 od 19.30 hodin – Monika Absolonová – ODLOŽENO!!!

Monika Absolonová debutovala roku 1993 albem MONIKA, které interpretce vyneslo o rok později nominaci na českou Gramy v kategorii objev roku. Účinkovala v pražském i bratislavském nastudování muzikálu DRACULA nebo hrála čarodějnici ve filmové pohádce PRINCEZNA ZE MLEJNA II, v níž vystřídala LUCII BÍLOU. V roce 2001 vyšlo Monice CD JSEM NEVĚRNÁ, v roce 2003 se proslavila hlavní rolí v muzikálu KLEOPATRA za kterou byla nominována na Thálii. Vystupovala a vystupuje v muzikálech REBELOVÉ, NOC NA KARLŠTEJNĚ, TŘI MUŠKETÝŘI, ANGELIKA, EVITA a dalších.

Plakát naleznete ZDE

VSTUPNÉ – 300,-Kč

 

17. 4. 2020 od 19.30 hodin – Příště ho zabiju sám – ODLOŽENO !!!

Bláznivá detektivní komedie o tom, co všechno může způsobit taková nevěra a jedna „znebespadlá“ mrtvola. Děj hry se odehrává v luxusním londýnském hotelu Westminster, kde se významný britský politik setká v největším utajení se svou milenkou, sekretářkou opoziční strany. Kvůli nepředvídané náhodě však ztratí kontrolu nad dalším děním a vše se začíná úžasně zamotávat. Množství bláznivých situací, nedorozumění a humorných dialogů přináší komedie jednoho z nejuváděnějších dramatiků současné komediální tvorby Raye Cooneyho. Hrají: Leoš Noha, Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer, Barbora Mottlová, Libor Jeník, Eva Decastelo, Lukáš Rous

Plakát naleznete ZDE

VSTUPNÉ – 250,-Kč

 

20. 4. 2020 od 19.30 hodin – KEKS – ODLOŽENO !!!

KEKS je česká rocková hudební skupina, založená roku 1981. Jejím frontmanem je kytarista Štěpán Kojan, s Petrem Dudíkem též zakladatelé a výhradní autoři písní. V začátcích byla kapela silně ovlivněna kapelami jako Deep Purple, Sweet nebo Slade. V průběhu kariéry skupina natočila několik videoklipů a vystupovala mimo jiné jako host kapely Smokie na jejich českém turné nebo jako předkapela zpěvačky Suzi Quatro. Třicet let na scéně oslavila v dubnu 2011 koncertem ve velkém sále pražské Lucerny.

Plakát naleznete ZDE

VSTUPNÉ – 250,-Kč

 

21. 4. 2020 od 19.00 hodin – Petr Rezek – ODLOŽENO !!!

Petr Rezek je český zpěvák, kytarista, hudební skladatel a textař. Patří k hvězdám minulé éry, jejichž jména zůstala po listopadové revoluci poněkud upozaděna. Spolupracoval s Karlem Černochem, F.R. Čechem, Petrou Černockou a především s Hanou Zagorovou.

Plakát naleznete ZDE

VSTUPNÉ – 200,-Kč

 

24. 4. 2020 od 19.30 hodin – UDG – ODLOŽENO !!!

UDG je česká pop-rocková hudební skupina pocházející z Ústí nad Labem. V roce 2004 zvítězili v soutěži Coca Cola Popstar, následně vydali pět studiových alb: Ztraceni v inspiracích, Buď a Nebe, Autoportrét, Akrobat a Emotikon. Singl „Atomy“ čtyřikrát po sobě suverénně zvítězil v hitparádě na TV Óčko a na kanále youtube si jej pustilo více než milión a půl fanoušků. Kapela neustále velmi pilně koncertuje a každoročně ji najdete prakticky na všech významných letních akcích. UDG jsou rovněž jednou z nejpopulárnějších kapel na sociální síti facebook, kde mají přes 75tis fanoušků.

Plakát naleznete ZDE

VSTUPNÉ – 200,-Kč

David Vačilja