Charitativní sbírka Deutschklubu směřuje v prvním pololetí do Nadačního fondu Delfín. Bude využita na podporu hudebního vzdělávání dětí. Prostřednictvím NF Delfín přispějeme na školné v ZUŠ pro děti ze sociálně slabších rodin.

Pro dobrou věc všichni „šprechtí“ už osmým rokem! V Deutschklubu procvičují účastníci konverzaci v němčině na různá témata a svým účastnickým poplatkem přispívají do  sbírky, kterou podpoří činnost charitativních organizací v regionu.

Deutschklub je dobrovolný spolek přátel německého jazyka, které spojuje radost z konverzace v němčině, stejně jako vůle pomáhat tam, kde je to potřeba. Koná se pravidelně každou středu dopoledne v Knihovně KHM, odpoledne zpravidla v Čajovně Hóra.
60 minut konverzace v německém jazyce na různá témata. Každý mluví, jak nejlépe umí. Účastnický poplatek ve výši 100 korun směřuje na podporu aktivit zvoleného charitativního projektu. Lektorka vede Deutschklub bez nároku na honorář. Zájemci potvrzují účast mailem na hahalkova@gmail.com nebo prostřednictvím SMS na číslo 604 220 488 nejpozději den předem.