Španělský večer s Mírou Láskou
KDY: Pátek 8. října od 18 hodin
KDE: Hrad, Litoměřice
ZA KOLIK: 350 korun

Takhle si představujeme večer někde ve Španělsku a právě takovou atmosféru vytvoříme při dalším tradičním večeru s dobrým jídlem a pitím. Nečekejte sice flamenco, ale i tak nebudete litovat.

Do divadla míří vodník Česílko
KDY: Sobota 9. října od 15 hodin
KDE: Divadlo K. H. Máchy, Litoměřice
ZA KOLIK: 90 korun

Česílko je důvtipný vodník, který bydlí v rybníčku, spolu s kaprem Osmikiláčem. Kousek od jejich rybníčku má svůj zámek lakomý Knížepán, který tak trochu závidí Česílkovi přátelství s kaprem Osmikiláčem a zároveň usiluje o jejich rybník. K rybníčku se jednoho dne přistěhuje krásná Rusalka, která hledá domov. Ta se spřátelí hlavně s Česílkem. Jenže Knížepán by se rád ženil a Rusalka se mu moc líbí.  Přijďte zjistit, jestli lakomý Knížepán bude mít svatbu s Rusalkou nebo koho si rusalka nakonec vezme? Přijďte se podívat na pohádku, podle dnes již klasického večerníčku. Určeno především pro děti ve věku mateřských škol a žáky prvních stupňů ZŠ.

Promítání koncertu Madonny
KDY: Sobota 9. října od 19 hodin
KDE: LovoCafé, Lovosice
ZA KOLIK: zdarma

Lovosické LovoCafé pořádá v říjnu promítání záznamu koncertů v rámci The Confessions Tour, které proběhlo v roce 2006. Tentokrát se můžete těšit na koncert popové zpěvačky Madonny. Vstup je zdarma, rezervace míst probíhá na telefonním čísle 773 067 361.

Koncert The Oubr vás pobaví
KDY: Sobota 9. října od 19 hodin
KDE: kulturní dům Říp, Roudnice nad Labem
ZA KOLIK: V předprodeji 150 korun, na místě 170 korun

Sobotní večer bude v Roudnici nad Labem patřit hudbě. V tamním kulturním domě vystoupí roudnická kapela The Oubr. Pokud máte rádi hudbu, neměli byste si nechat tuto akci ujít.

Výstava Krabat vás zaujme
KDY: do úterý 30. listopadu
KDE: Galerie Gotické dvojče, Litoměřice

Pokud máte rádi výstavy, neměli byste si nechat ujít výstavu Krabat – Cesty čarodějova učně. Výstava je k vidění v galerii Gotické dvojče v Litoměřicích.