Kupte si zabijačkové speciality
KDY: Sobota 30. ledna od 10 do 15 hodin
KDE: Restaurand Capra
ZA KOLIK:

V sobotu proběhne už třetí ročník zabijačky v Restaurantu Capra. Tentokrát ovšem z výdejního okénka, protože je restaurace kvůli vládním opatřením zavřená. Ochutnejte oblíbené zabijačkové pokrmy a odneste si domů například polévku, jitrnice, jelita nebo tlačenky. Pokud chcete, můžete si jídlo rezervovat na telefonním čísle 731 434 252.

Vydejte se na zříceninu hradu Oparno
KDY: Kdykoliv
KDE: Velemín
ZA KOLIK: Zdarma

Opárno, původně Opáren, je zřícenina hradu ze 14. století, která se nachází nedaleko stejnojmenné vsi. V 16. století byl hrad opuštěn a časem se změnil ve zříceninu. Jedná se oatraktivní stavební památku, která je veřejně dobře přístupná, a to jak po značené cyklo/turistické cestě s naučnou stezkou z Malých Žernosek, tak i od blízké železniční zastávky Opárno. Z hradu je hezký rozhled na okolní vrchy. Zřícenina má své kouzlo i v zimních měsících.

Udělejte si výlet na Kamýk
KDY: Kdykoliv
KDE: Kamýk
ZA KOLIK:  Zdarma

U obce Kamýk nedaleko Litoměřic se nachází zřícenina hradu. Ze zalesněného úpatí kopce vyčnívá velmi zajímavý skalnatý vrchol. Na něm je zřícenina bývalého gotického hradu. Je celoročně přístupná, vede na ni modrá turistická značka. Výstup na nejvyšší skálu není ovšem příliš bezpečný. Z vrcholku je jedinečný výhled na okolí. Zřícenina hradu Kamýk se nachází pět kilometrů nad Litoměřice nad stejnojmennou vsí. 

Zahrajte si Osadníky z Katanu
KDY: Kdykoliv
KDE: E-shopy
ZA KOLIK: Od 688 Kč

Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která si získala přízeň milionů hráčů po celém světě. A čím tato hra jednoznačně předčí jiné deskové hry? Především variabilitou herního plánu. Každá partie je jedinečná. Spolu s protihráči osidlujete ostrov Katan. Vítězem se stává hráč, který vybuduje nejmocnější osídlení. Získávejte potřebné suroviny, obchodujte s nimi a díky nim dále budujte cesty, vesnice, města. Hra je pro 3-4 hráče a trvá od 75 minut déle. 

Podívejte se na film Instalatér z Tuchlovic
KDY: Kdykoliv
KDE: Internet
ZA KOLIK: Zdarma

Film Tomáše Vorla pojednává o příběhu čtyřicetiletého instalatéra Luboše Cafourka, který pochází z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Nemá auto, za zákazníky jezdí na kole, nebo autobusem, nebo se nechá vozit. Mobil nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho matka, která mu také vaří, nakupuje, pere, dělá účetnictví a řídí chod celé domácnosti. Luboš má vždy na všechno nečekanou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty.

Vyzkoušejte hru Bang
KDY: Kdykoliv
KDE: E-shopy
ZA KOLIK: Od 299 Kč

Dramatická karetní hra s tématikou Divokého západu, kde cílem je přežít! Hráči na sebe berou různé role běžné na divokém západě. Cílem hry je vtipnou formou „vystřílet“ role nepřátelské a přežít. Hra je velmi svižná plná komunikace a humoru.Hráči vkročí do drsného života na divokém západě. Střílečky a honičky mezi desperády a šerifem jsou na denním pořádku a není příliš jisté, kdo koho honí a komu pomáhá.