Vydejte se k Víťově rozhledně
KDY: Kdykoliv
KDE: Náčkovice
ZA KOLIK: zdarma

Pokud máte rádi pohled na probouzející se krajinu, udělejte si výlet do Českého středohoří, kde se nachází Víťova rozhledna.Víťova rozhledna se nachází nad osadou Náčkovice na hranici Litoměřicka a Děčínska. Unikátní stavba vznikla během podzimu roku 2003 a jejím architektem je Martin Gabriel. První turisté se na tuto rozhlednu dostali v dubnu 2004. Oficiální slavnostní otevření proběhlo 6. srpna 2004. Rozhledna je ve spodní části obezděna přírodním kamením. Nachází se na ní ochoz s osmi okny. Z nich je výhled na České středohoří, Krušné hory, Lužické hory, Krkonoše, Děčínský Sněžník, Ještěd, Ralsko, Bezděz či Říp nebo Sedlo.

Udělejte si výlet na Kamýk
KDY: Kdykoliv
KDE: Kamýk
ZA KOLIK: Zdarma

U obce Kamýk nedaleko Litoměřic se nachází zřícenina hradu. Ze zalesněného úpatí kopce vyčnívá velmi zajímavý skalnatý vrchol. Na něm je zřícenina bývalého gotického hradu. Je celoročně přístupná, vede na ni modrá turistická značka. Výstup na nejvyšší skálu není ovšem příliš bezpečný. Z vrcholku je jedinečný výhled na okolí.

Zahrajte si hru Výbušná koťátka
KDY: Kdykoliv
KDE: E-shopy
ZA KOLIK: Od 509 Kč

Pokud rádi hrajete napínavé hry, právě jste našli tu pravou! Populární hra z kickstarteru Výbušná koťátka je kočičí verzí ruské rulety. Hráči si postupně během tahů dobírají karty z balíčku, avšak jakmile jeden z nich obdrží kartu vybuchujícího koťátka, hru prohrává. Některé karty vám ale pomohou se výbuchu vyhnout, třeba tím, že se budete moci podívat na karty ještě předtím než si je vezmete, přinucením protihráče vzít si několik karet najednou nebo zamícháním balíčku. Hra je určena pro 2-5 hráčů a věřte, že s každou další kartou je hra napínavější a napínavější. Objevte své skryté strategické dovednosti a užijte si spoustu zábavy s rodinou, přáteli a Výbušnými koťátky.

Vyzkoušejte hru Desítka
KDY: Kdykoliv
KDE: E-shopy
ZA KOLIK: Pd 489 Kč

Zahrajte si s rodinou nebo s kamarády na párty zábavnou vědomostní hru Desítka, u které nebudete muset na svůj tah čekat tak dlouho jako u jiných her. Hra obsahuje různé vědomostní okruhy, ke kterým přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Odpovíte-li na otázku správně, získáváte jeden z žetonů odpovědí jako bod. V dalším kole můžete hledat další správnou odpověď na otázku. Odpovíte-li špatně, můžete však získané body z předchozího kola ztratit. Risknete to nebo budete raději hrát na jistotu? Hra Desítka je skvělou hrou pro partu přátel, kteří si u ní užijí spoustu zábavy.

NZahrajte si hru Agar.io
KDY: Kdykoliv
KDE: Internet
ZA KOLIK: Zdarma

Dlouhou chvíli si můžete zkrátit hraním hry Agar.io. Hru najdete na internetu a její princip je snadný. Každý hráč ovládá kuličku. Cílem hráčů je zvětšit svou kuličku tak, aby byla největší na herní mapě. Toho lze dosáhnout tak, že sbíráte malé nehybné kuličky, nebo, v pozdější fázi hry, pohltíte hráče, jejichž kulička je menší než vaše. Hodně štěstí.