Chomutov: Hašení požáru komplikoval mráz

Jednotky hasičů z Chomutova s třemi cisternami zasahovaly včera v noci u rozsáhlého požáru dřevěného přístavku rodinného domu v Chomutově ve Slezské ulici. Na místě zasahovali také dobrovolní hasiči z Černovic, Chomutova, Jirkova a hasiči ČD. Hašení ztěžoval silný mráz. Požár byl zdolán ve 2.36 hod., škoda je odhadnována na 300 000 Kč.

 

Libčeves: VW Passat se nepodařilo ukrást

Do odstaveného osobního vozidla VW Passat se pokusil vloupat nezjištěný poberta. K události došlo před jedním rodinným domem v Libčevsi. Pachatel byl vyrušen a z místa utekl. Přesto stačil napáchat škodu za 25 000 Kč. Poničil dveře a lišty. Policisté případ šetří jako dva trestné činy; poškozování cizí věci a pokus krádeže.

 

 

Teplice: Připravený lup už nestihl odnést

Do prodejny tabáku v Teplicích se vloupal jednatřicetiletý muž z Dubí. Rozbil dveře, vnikl dovnitř obchodu a připravil si k odcizení cigarety, časopisy a sušenky v celkové hodnotě 30 tisíc korun. Nic však nestihl odnést, neboť byl na místě zadržen hlídkou policistů. Policejním komisařem mu bylo sděleno obvinění z krádeže.

 

Ústí nad Labem: Z auta zmizelo téměř 50 tisíc

Ústečtí policisté pátrají po pachateli, který se předevčírem kolem poledne na parkovišti v Ústí na Klíši před prodejnou Hvězda vloupal do nákladního vozidla Mercedes Sprinter a odcizil koženou kabelu s písemnostmi, finanční hotovostí a doklady. Způsobená škoda byla citelná, protože dosahuje hodnoty zhruba ve výši 46 tisíc korun.