VYBRAT REGION
Zavřít mapu

PAVLA JIŘIČOVÁ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Ochotníci ještě nekončí, benefice pokračuje

Litoměřice – Po víkendovém rozjezdu nabrala 7. divadelní benefice ochotnických souborů obrátky a ještě zdaleka nekončí.

Opatrnost při vstupu do lesa je na místě. Hony začaly

Litoměřicko – I když se některé druhy zvěře smějí lovit celoročně, hlavní období honů začalo v září. Doba hájení skončila pro většinu druhů lovené zvěře první školní den.

Hospic sv. Štěpána pořádá bazar

Litoměřice – V sobotu 22. října se bude od deseti hodin ráno do čtyř hodin odpoledne konat dobročinný bazar na podporu Hospicu svatého Štěpána v Litoměřicích.

Zpráva o komplikacích na stavbě dálnice je tajná

Prackovice nad Labem – Ekologické sdružení Děti Země se již pět měsíců snaží od Ministerstva dopravy ČR získat studii Ústavu struktury a mechaniky hornin Akademie věd České republiky (AV ČR) o analýze příčin sesuvu na dálnici D8 v Českém středohoří. Neúspěšně.

Divadelní benefice bude již posedmé v Litoměřicích

Litoměřice - Již sedmý ročník divadelní benefice se uskuteční v týdnu od 15. do 22. října v litoměřickém divadle.

Hospic svatého Štěpána bude otevřen lidem

Litoměřice – Hospic svatého Štěpána pořádá v rámci Světového dne hospicové a paliativní péče několik akcí.

Zraněný kocour se zotavuje, střelba na kočky ale není žádnou novinkou

Litoměřice – Postřelený kocour, o kterém jsme informovali v úterním vydání, se zotavuje v Kočičím domově Sluníčko a zdá se, že se jeho stav zlepšuje. Co s ním bude, až se uzdraví, ale není ještě jasné, kočičí útulky totiž praskají ve švech. Zjišťovali jsme, jak časté jsou případy postřelených koček v okolí.

Žáci Základní školy Ladova byli úspěšní v celorepublikovém měřítku

Litoměřice – Žáci 8. základní školy v Litoměřicích se 9. – 10. září zúčastnili celorepublikového finále odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

Obyvatelé Vědomic budou rozhodovat, zda chtějí u obce pískovnu

Vědomice – Občané Vědomic budou moci 7. a 8. října hlasovat hned dvakrát. Poprvé v krajských volbách a podruhé v místním referendu. Zástupci města na svém 11. zasedání konání referenda jednohlasně odsouhlasili.

Filmaře láká do regionu speciální kancelář. Představila se v Litoměřicích

Litoměřice – Networkingová akce se v pondělí konala v Litoměřicích na lodi Cargo gallery. Regionální filmová kancelář v Ústeckém kraji zde představovala svou dosavadní činnost i plány do budoucna.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT