VYBRAT REGION
Zavřít mapu

PAVLA JIŘIČOVÁ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

V Lovosicích rozdělovali granty

Lovosice – Rada města Lovosice poskytla finanční dar spolku Mozaika, Svazu tělesně postižených a spolku Šance, který organizace použijí na pokrytí nákladů spojených s užíváním prostor, ve kterých poskytují své služby.

Jedovatou zápřednici našli v Píšťanech a Žalhosticích

Píšťany - V letošním roce se na Litoměřicku opět objevila zápřednice jedovatá. Tentokrát ji čtenářka Deníku našla v bazénu v Píšťanech.

V Čížkovicích budou mít v sobotu pouť

Čížkovice – Pouť proběhne v sobotu 30. července u fotbalového hřiště v Čížkovicích.

Do regionu se valí vlna veder. Jak pomoci zvířatům?

Litoměřicko, Podřipsko – S příchodem horkého letního počasí je třeba dbát na zvýšený příjem tekutin. To ovšem neplatí jen pro lidi, ale také pro zvířata – domácí, hospodářská i volně žijící.

FOTO: Ploskovicko zasáhla blesková povodeň

Křešice, Ploskovice – V neděli zasáhly Záhořany, Křešice, Třeboutice a Vinné bleskové povodně. Po přívalových deštích se rozvodnily potoky protékající obcemi. Během večera a noci musely v zaplavených oblastech zasahovat hasičské záchranné sbory.

Čadíci míří promítat do Lovosic

Lovosice - Už příští víkend začne v lovosickém parku Osmička Filmové léto. Již tradičně zajistí promítání filmů Kinematograf bratří Čadíků.

Infocentrum nabízí také novou knihu. V červnu ho navštívilo 1201 lidí

Lovosice - Po pozvolném rozjezdu je v současné chvíli návštěvnost na informačním středisku v průměru 40 lidí za den. Statistika návštěvnosti za poslední tři měsíce se stále zvyšuje.

FOTO: Litoměřičanka pořádá tábory pro osamělé seniory

Litoměřice – Adéla Marková již při studiu na gymnáziu založila vlastní taneční školu. V posledních pěti letech zorganizovala mnoho táborových pobytů pro děti. V minulém roce poprvé zařadila i tábor pro seniory a setkala se s obrovským úspěchem. Letos akci zopakovala a doufá, že se stane tradicí.

Kostýmované prohlídky Litoměřic se budou konat celé letní prázdniny

Litoměřice - Na měsíce červenec a srpen připravilo Centrum cestovního ruchu v Litoměřicích kostýmované prohlídky města.

Štěňata z pytle už mají domovy

Litoměřicko - V úterý jsme na stranách Litoměřického deníku informovali o nálezu štěňat u Třebenic. Tamější strážník Tomáš Rotbauer psy převzal a přepravil je do útulku v obci Žim. Tam ale dlouho nepobyli.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT