VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Města získala pozemky

Litoměřice – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), odbor Odloučené pracoviště Litoměřice, převedl několika městům nemovitosti v celkové účetní hodnotě přes 1,1 milionu korun.

14.9.2011
SDÍLEJ:

Foto:

ÚZSVM převedl do vlastnictví města Roudnice nad Labem 3 pozemky o celkové výměře 8.813 m2 a účetní hodnotě bezmála 620 tisíc korun. Pozemky se nacházejí v menším chráněném území v ochranném pásmu národní kulturní památky Říp. Zčásti se jedná o pozemky pod místními komunikacemi, které tvoří chodníky k panelovým domům a zčásti sídlištní zeleň.

Město Litoměřice bezúplatně získalo do svého vlastnictví 10 pozemků o celkové výměře 1.627 m2 a účetní hodnotě více než 504 tisíc korun. Jednalo se o pozemky v katastrálním území Litoměřice, které se nacházejí pod místními komunikacemi města.

ÚZSVM také převedl pozemky státnímu podniku Povodí Ohře. Převedený pozemek v katastrálním území Poplze o výměře 4.266 m2 se nachází vedle řeky Ohře a pod mostem přes tuto řeku.

Další pozemek o výměře 1.858 m2 se nachází v katastrálním území Úštěk a tvoří koryto Úštěckého potoka. Celková účetní hodnota těchto pozemků činí téměř 360 tisíc korun. Státní podnik Povodí Ohře pozemky potřebuje k plnění úkolů v rámci své působnosti a stanoveného předmětu činnosti.

14.9.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Dům dětí a mládeže Rozmarýn otevře opět přes 60 kroužků

V Račicích bylo ve středu zahájeno MS v rychlostní kanoistice.
AKTUALIZOVÁNO
16

Mistrovství i hon na medaile začíná. „Chci tady vyhrávat!“ vzkázal Dostál

Z honosné vily zbyly obvodové zdi

Litoměřice - V 19. století si u Litoměřic postavil své sídlo velkostatkář. Teď je to ruina.

Pod silnicí u „autobusáku“ narazili stavaři na popílek

Lovosice – Práce na autobusovém nádraží v Lovosicích opět postoupily o kus dopředu. Dělníci na staveništi bourají stávající konstrukce a pokládají nové vrstvy vozovky. Narazili ale také na problémy.

Litoměřická NEJ: Nejuctívanější obránce Filipín v Evropě

Litoměřice – Vydejte se s litoměřickým muzeem na unikátní prohlídky města a okolí. Při dvaceti zastaveních poznáte osobnosti, místa a události, které nenajdete v turistických brožurách o pamětihodnostech města, ale kterým přesto patří přívlastek NEJ. V tištěném Litoměřickém deníku i zde (v plné verzi) na našich stránkách vám je společně s historikem Martinem Krskem postupně představíme. Dnes díl druhý.

FOTO: O chmel ze severu Čech je opět zájem

Litoměřicko - Odbyt chmelu se ustálil. Po letech, kdy pěstitelé nevěděli, zda sklizené „zelené zlato“ prodají za slušnou cenu, se trh stabilizoval.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení