Litoměřice - Ústí nad Labem 3:1

Branky a nahrávky: 33. Švagrovský (Novák, Míka), 38. Švagrovský (Ondráček, Šulc), 60. Novák (Míka) – 9. Budínský (Volke). Rozhodčí:Horinek – Štofa, Beneš. Vyloučení:10:11. Využití:1:0. V oslabení:1:1. Diváci:1580. Střely na branku: 41:26. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

HC Stadion Litoměřice: Přikryl – Šulc, D. Bílek, Míka, Plášil, Špelda, Kolář, Mikliš – V. Bílek, Kalla, Rys – Novák, Švagrovský, Ondráček – Dvořáček, Volek, Procházka – Schwamberger, Z. Doležal, Černoch.

HC Slovan Ústí n.L.: Volke – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana, Zdvořáček – Tůma, Roubík, Rod – Budínský, Kloz, Merta – Suchan, Baránek, Vávra – Kuchynka.

Ohlasy trenérů

Jiří Doležal - HC Stadion Litoměřice: Hrálo se derby, získali jsme tři body, takže jsme spokojeni. Také jsme spokojeni s tím, jak jsme odehráli druhou a třetí třetinu. První třetinu jsme doslova prospali a byli jsme dost vylučováni. Za druhou a třetí třetinu ale patří klukům poděkování. Na první třetinu mělo velký vliv naše časté vylučování, z čehož pramenilo i více střel na branku. Klukům jsme ukazovali video ze hry soupeře a na co jsme naše kluky upozorňovali, tak soupeř dnes předvedl. Čím nás možná dnes ústečtí překvapili nejvíce, tak byla větší dravost a touha po tom, aby v zápase zvítězili.

Tomáš Mareš - HC Slovan Ústí nad Labem: Odehráli jsme dobré utkání, ve kterém nám ke spokojenosti chyběla větší produktivita. První třetinu jsme vyhráli 1:0, ale spravedlivější by bylo, kdyby jsme odskočili minimálně o dvě branky. Ve druhé třetině jsme domácí dostali do hry oslabením 3 na 5, kdy jsme inkasovali vyrovnávací branku. Poté jsme dostali hloupý gól a domácí otočili vývoj utkání. Ve třetí třetině jsme byli dost vylučováni, přesto jsme měli příležitosti k vyrovnání skóre. Velký dík patří našim neúnavným fanouškům, kterých dorazilo k derby velké množství."