VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Moje Litoměřicko

9.4.2017

Lovosice granty podpoří sport, volný čas i sociální služby

Lovosice – Lovosičtí zastupitelé schválili granty pro letošní rok. Na podporu sportu a volného času město uvolnilo 900 tisíc korun a na podporu sociálních a souvisejících služeb o 50 tisíc korun více.

8.4.2017

Velikonoční jarmark představil rozličná řemesla

Litoměřice - Velikonoční jarmark řemesel a dovedností proběhl v Litoměřicích již po šesté. Velmi pestrý program na litoměřickém hradě nadchl dospělé i dětské návštěvníky. 

8.4.2017

Litoměřická kuriozita na Vojtěšském náměstí

Litoměřice - Kuriozitou na Vojtěšském náměstí uprostřed kruhového objezdu je židle s nápisem připomínající, že už uprostřed kruhového objezdu měla být fontána. 

8.4.2017

Úklid Česka probíhal v Litoměřicích hned na několika místech

Litoměřice - Celorepubliková akce ukliďme Česko proběhla dnes i v Litoměřicích. Dobrovolníci uklízeli hned na několika místech. Mezi zodpovědnými občany nechyběli ani politici různých úrovní.

8.4.2017

Sluníčko Deníku: Vyberte finalistky z Litoměřicka

Litoměřice /HLASOVÁNÍ/ - Přinášíme vizitky šestice malých slečen z Litoměřicka, které jejich rodiče přihlásili do soutěže severočeských Deníků a agentury Reas agency Sluníčko Deníku. Dozvíte se, jaké soutěžící jsou a co je baví.

8.4.2017

Little star zná své vítěze

Litoměřice - Již šestý ročník meziárodní soutěže pro mladé hudebníky Little star vyvrcholil v pátek večer v Domě kultury. Do finálového kola se probojovalo 28 zpěváků, kteří se ve třech různých kategoriích utkali o vítězství.

8.4.2017

Na diecézním setkání mládeže představili stínohru

Litoměřice - Již 52. druhý ročnník diecézního setkání mládeže probíhá od 7. do 8. dubna v Litoměřicích. Pro ty, kteří do Litoměřic dorazili již v pátek bylo připraveno stínové divadlo. Mládež z Ústí nad Labem ve své stínohře připomněla křížovou cestu.

7.4.2017

Zachraňte žáby! Dobrovolníci je přenášejí přes silnice

Ústecký kraj – Letos trochu dřív než loni začali ochránci přírody ze spolku BUFO s přípravou transferu obojživelníků ze zimovišť do rybníků, kde se rozmnožují.

7.4.2017

O nové Little Star rozhodne porota již dnes večer

Litoměřice – Rekordní počet mladých interpretů soutěžících ve třech kategoriích poslala do finále porota na semifinále soutěže, které se uskutečnilo koncem února.

7.4.2017

Nekoukejte do mobilu, varují policisté školáky

Litoměřice - Akce zaměřená na správné přecházení dětí přes silnice probíhá tento týden v řadě měst Ústeckého kraje. Dnes 7.4. policisté dohlíželi na školáky například poblíž Základní školy Boženy Němcové v Litoměřicích.

6.4.2017

Sedmnáct obcí z Litoměřicka dosáhlo na dotaci z MMR, je to nejvíc v kraji

Litoměřicko – Sedmnáct měst a obcí z litoměřického okresu dosáhlo na dotaci ze tří výzev Ministerstva pro místní rozvoj ČR v programu Podpora vybudování a obnova míst aktivního a pasivního odpočinku. Je to nejvíc v rámci v rámci Ústeckého kraje.

6.4.2017

ŘSD pracuje na stabilizaci D8 u Prackovic, piloty jsou hotové

Prackovice nad Labem - Šestnáctimetrové piloty mají zajistit nestabilní svah, který vyvolává obavy. Důležitá je také odvodňovací stěna.

6.4.2017

Žáci vařili pod dohledem starších kamarádů

Litoměřice - Dvacítka žáků ze Základní školy v Brozanech nad Ohří dostala od své ředitelky netradiční odměnu za výsledky dosažené v tomto školním roce.

6.4.2017

Armáda šetří a papíruje. Výcvik je ale těžší

Ústecký kraj /HLASUJTE/ - Podle profesionálních vojáků není obrana státu soběstačná.

6.4.2017

Tržnici Zahrady Čech navštívily první den tisíce lidí

Litoměřice – Prvních několik tisíc lidí, především skalních zahrádkářů, navštívilo ve středu na výstavišti Zahrada Čech největší tržnici v Čechách. Letos pětidenní akci obsadilo téměř 350 obchodníků z Česka, Polska a Slovenska.

5.4.2017

Autobusy ve čtvrtek pojedou! Řidiči plošně stávkovat nebudou

Ústecký kraj – Plni optimismu jsou ředitelé čtyř autobusových firem zajišťujících dopravu v Ústeckém kraji. Ke stávce za vyšší platy by se ve čtvrtek mělo přidat jen několik řidičů z firmy BusLine. Jejich odborář Jiří Kuchynka měl ve středu nahlášenu stávku pouze od šoférů ze střediska Děčín.

5.4.2017

Litoměřické kino Máj nabídne návštěvníkům i letní terasu

Litoměřice – Zřejmě už během následujícího měsíce si návštěvníci litoměřického kina Máj budou moci posedět také na venkovní terase. Ta vzniká směrem do dvora, kde sídlí Základní škola Lingua Universal.

5.4.2017

Kácení vzrostlých lip na terase kulturáku se lidem nelíbí

Roudnice n. L. – „Proč muselo na Zálabí padnout tolik vzrostlých stromů? Nepřipadá mi, že by všechny pokácené stromy byly tolik nemocné. Stejně tak lípy na terase kulturáku, které v létě dělaly příjemný stín," píše Martin z Roudnice.

5.4.2017

Uklízet Česko se někdy náramně vyplatí. Malý kluk našel dvoutisícovku

Polepy - I letos jsme se zúčastnili celorepublikové akce Ukliďme Česko. Z technických důvodů se v Polepech a okolí uklízelo o týden dřív.

5.4.2017

BusLine se dohodl s Ústeckým krajem, ke stávce nevidí důvod

Ústecký kraj - Přepravci by měli stávkovat už zítra, ve čtvrtek 6. dubna. Dohodli se však s krajem na dodatcích smluv.

5.4.2017

Oblíbená Tržnice Zahrady Čech startuje i v dešti

Litoměřice - Zahrádkáři míří od dnešního dne do Litoměřic na oblíbenou Tržnici Zahrady Čech.

5.4.2017

KRÁTCE: Co se děje na Litoměřicku? Přečtěte si stručný přehled

Litoměřicko, Podřipsko - Přečtěte si zprávy z Litoměřic, Úštěku nebo Štětí.

4.4.2017

Město Lovosice má nové logo

Lovosice /ANKETA/ – Novým logem města Lovosice se stal modrý motiv zobrazující radniční věž, která vrhá stín a vytváří tak velké písmeno „L".

4.4.2017

Terezín opraví slavný dům za 120 milionů. Získal dotaci

Terezín – Na záchranu Wiesnerova domu může Terezín čerpat přes 110 milionů korun. Město uspělo se svou žádostí v Integrovaném regionálním operačním programu pro revitalizaci památek. Terezín se zařadil mezi 53 projektů v historických sídlech jako je Český Krumlov, Tábor či Kutná Hora.

4.4.2017

Kam na Velikonoce? V Ústeckém kraji je opět z čeho vybírat

Ústecký kraj – Jarmarky, tvůrčí dílny a soutěže chystají na velikonoční svátky města v Ústeckém kraji. Speciální akce chystají i správci památek. Budou mezi nimi výstavy, naučné stezky i divadelní představení. Velikonoční prodloužený víkend startuje v pátek 14. dubna.

3.4.2017

Tržnici Zahrady Čech doplní opět Bydlení

Litoměřice – Zahrádkáři míří do Litoměřic. Ve středu 5. dubna tu totiž začíná Tržnice Zahrady Čech. Otevřeno bude až do neděle vždy od 9 do 17 hodin.

3.4.2017

V Pokratické budou řídit provoz semafory

Litoměřice – Provoz horní části Pokratické ulice v Litoměřicích budou od tohoto týdne řídit semafory. Severočeská vodárenská společnost jako investor stavby tam zahájí opravu kanalizace. Stavební práce mají být dokončeny do 25. června.

AKTUALIZOVÁNO
3.4.2017

Noc s Andersenem měli i v Ploskovicích, Liběšicích,Štětí i Litoměřicích

Litoměřicko - Podívejte se na fotografie z Noci s Andersenem v Ploskovicích, Liběšicích, Štětí a Litoměřicích. K tomu si přečtěte i články z těchto akcí, které dorazily na adresu redakce.

3.4.2017

Únosce vyhrožoval dětem z Litoměřicka, že je zabije

Ústí nad Labem / Litoměřicko - Právě dnes 3.4. začíná soud s mužem, který v srpnu unesl dívku s chlapcem. Hrozí mu doživotní detence.

3.4.2017

Na Švestkové dráze opět jezdí výletní vlaky

Lovosice – Na Švestkovou dráhu mezi Lovosicemi a Mostem se v sobotu vrátily vlaky. Turistické spoje objednal Ústecký kraj, vlaky vypravil majitel trati, společnost AŽD Praha. Mimo to bude oblíbená lokálka sloužit k testování nových technologií.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies