VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Moje Litoměřicko

9.6.2017

KRÁTCE: Co se děje na Litoměřicku? Přečtěte si stručný přehled

Litoměřicko, Podřipsko - Pohádka v Ploskovicích, zákaz parkování kvůli svatbám v Lovosicích nebo Roudnický košt 2017. Přečtěte si přehled událostí na Litoměřicku a Podřipsku.

8.6.2017

FOTO: Do Litoměřic přijíždí technika na Hasičské slavnosti

Litoměřice - Největší svátek hasičů v Čechách začíná. Do Litoměřic postupně přijíždějí hasiči z celé republiky, ale i ze zahraničí. S historickou technikou dorazili dobrovolní hasiči a profesionálové najíždějí na výstaviště s technikou nejmodernější.

8.6.2017

Křešice zavedly mobilní rozhlas

Křešice – Lepší možnost informovat obyvatele o dění třeba při povodních. I to je důvod, proč řada měst a obcí na Litoměřicku již před několika lety zavedly pro cílenou a rychlou informovanost svých obyvatel rozesílání SMS zpráv.

8.6.2017

Program Hasičských slavností 2017

Litoměřice - Litoměřický deník vám přináší podrobný program letošních Hasičských slavností.

8.6.2017

Nový stavební zákon znamená stohy papírů navíc

Ústecký kraj /HLASUJTE/ - Zjednodušení procesu získání stavebního povolení zůstalo podle ústeckého projektanta jen zbožným přáním. 

8.6.2017

FOTO, VIDEO: Na vojenském cvičišti vzniklo stanové město pro 500 hasičů

Litoměřice – Vojenské vodní cvičiště u Labe v Litoměřicích obsadili hasiči. Během několika málo hodin tam včera vyrostlo stanové městečko, kde najde ubytování 500 až 600 lidí. Stojí tu stany pro dobrovolné hasiče, kteří se o víkendu zúčastní Hasičských slavností a svoji část tu mají také profesionální hasiči, kteří tu celý týden na řece cvičí.

7.6.2017

Mše, hudební vystoupení či výstavy: Noc kostelů na Litoměřicku láká

Ústecký kraj – Již tento pátek proběhne v Česku oblíbená Noc kostelů. Ta letos připadá na pátek 9. června. V Ústeckém kraji mohou lidé navštívit více než stovku sakrálních staveb a nasát večerní a noční atmosféru.

7.6.2017

Připomeňte si: Fotografie z Hasičských slavností 2001

Litoměřice - Podívejte se na fotografie z Hasičských slavností, které proběhly v Litoměřicích v roce 2001.

7.6.2017

Připomeňte si: Fotografie z Hasičských slavností 2004

Litoměřice - Prohlédněte si 13 let staré fotografie z Hasičských slavností, které proběhly v Litoměřicích v roce 2004. Město tehdy navštívil například i tehdejší ministr vnitra Stanislav Gross.

7.6.2017

Lovosice přeberou sportoviště, budou do nich investovat

Lovosice – Od 1. července převezme město Lovosice správu a údržbu sportovišť od Asociace sportovních klubů (ASK). Město tak získá stoprocentní kontrolu nad financemi, kterými na provoz a opravy sportovišť každoročně přispívá ze svého rozpočtu. O správu se nyní bude starat nově zřízená příspěvková organizace Technické služby města Lovosice.

7.6.2017

FOTOGALERIE: Připomeňte si minulé ročníky Hasičských slavností v Litoměřicích

Litoměřice - 7. ročník Hasičských slavností v Litoměřicích se blíží. Proběhnou již v pátek 9. a v sobotu 10. června 2017. Zde si na spoustě fotografií můžete připomenout některé z minulých ročníků.

6.6.2017

Zahradu roudnického kláštera obsadí mladí herci. Festival pomůže památce

Roudnice n. L. – Stovka studentů z umělecké skupiny Oldstars se o druhém červencovém víkendu nastěhuje do areálu Augustiniánského kláštera v Roudnici nad Labem.

6.6.2017

FOTO: Strážníci odchytávali u Hlinné koně a v Litoměřicích psa

Litoměřice – Litoměřičtí strážníci vyjeli v pondělí 5. června ráno k odchytu několika koní. Zvířata se volně pohybovala podél silnice na výjezdu z Litoměřic ve směru na Hlinnou. Strážníci je po odchytu odvedli zpět do ohrady, ze které předtím uprchli.

6.6.2017

Druhá možnost: Vyhrajte s Deníkem vstupenky na Hasičské slavnosti

Litoměřice – Po třech letech se do Litoměřic vrátí největší a nejvýznamnější akce svého druhu v Česku. Hasičské slavnosti se uskuteční od pátku 9. do soboty 10. června.

6.6.2017

Dobrá zpráva pro řidiče: Dva nové kruháky plánují v Lovosicích

Lovosice – Řidiči, kteří projíždějí přes Lovosice, se v budoucnu dočkají dvou nových kruhových objezdů, které by jim měly usnadnit plynulejší průjezd přes město. Vedení lovosické radnice už o nových křižovatkách začalo jednat se zástupci Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD).

6.6.2017

FOTO: Dětský den na litoměřickém koupališti se vydařil

Litoměřice - Ideální počasí zajistil pořadatel - Městská sportovní zařízení v Litoměřicích - na sobotu 4. června 2017 pro tradiční akci.

6.6.2017

FOTO: Filmařský ráj: Rusové natáčí v Terezíně film Tankisti

Terezín - Ruští filmaři dokončují v prostorách terezínské Malé pevnosti natáčení posledních scén filmu s pracovním názvem Tankisti.

5.6.2017

Vlaky na trati mezi Lovosicemi a Postoloprty čeká výluka

Lovosice – Osobní vlaky, které jezdí na trati mezi Lovosicemi a Postoloprty, čeká postupně v úsecích mezi Lovosicemi a Libochovicemi a mezi Lovosicemi a Čížkovicemi výluka.

5.6.2017

Vyhrajte s Deníkem vstupenky na Hasičské slavnosti

Litoměřice – Po třech letech se do Litoměřic vrátí největší a nejvýznamnější akce svého druhu v Česku. Hasičské slavnosti se uskuteční od pátku 9. do soboty 10. června.

5.6.2017

Ve skleníku mám hada, volal muž na pomoc litoměřické strážníky

Litoměřice – Nepříjemné překvapení čekalo ve vlastním skleníku muže z Litoměřic. Když do něj vešel, narazil tu na hada. Plaz si totiž vyhlédl teplé a chráněné místo na okraji města v jedné ze zahrad v ulici Na Výsluní.

5.6.2017

Špatná zpráva pro řidiče: D8 do září hotová nebude

Ústecký kraj – Otevření prackovické estakády bez omezení je stále ve hvězdách. Po posledním úseku dálnice D8 jezdí řidiči od prosince, ale stále na něm trvá dopravní omezení.

4.6.2017

OBRAZEM: Na dětském dnu v Píšťanech létal i vojenský vrtulník

Píšťany - Dětský den v Píšťanech se nesl v akčním stylu. Přilétl i vrtulník Mi-8, předvedli se policejní psovodi a česká i něměcká poříční policie. 

4.6.2017

FOTO: Na ranči dětem zazpívala i Petra Černocká

Třebívlice - Bohatý program připravili dětem u příležitosti oslav Dětského dne na Ranči pod Skálou v Třebívlicích. 

3.6.2017

FOTO: Běh pro hospic vynesl přes 300 tisíc

Litoměřice – Na šest set běžců se v sobotu dopoledne zúčastnilo 3. ročníku Běhu pro hospic. Benefice, kterou pořádal litoměřický hospic svatého Štěpána, vynesla více než 300 tisíc korun. Peníze hospic použije na nákup zdravotních pomůcek pro pacienty.

3.6.2017

Revitalizace autobusového nádraží v Lovosicích začíná

Lovosice – Začátkem června odstartují přípravné práce dlouho očekávané a diskutované rekonstrukce autobusového nádraží v Lovosicích. Rekonstrukce by s sebou měla přinést i dočasná dopravní omezení, která se týkají zejména přechodného umístění náhradních zastávek.

2.6.2017

KRÁTCE: Co se děje na Litoměřicku? Přečtěte si stručný přehled

Litoměřicko - Ztracené kotě, dodávka v plamenech nebo podpora pro hospic. Přečtěte si přehled událostí v regionu.

2.6.2017

FOTO: Na Mírovém náměstí se konal festival U-žít Litoměřice

Litoměřice - Spousty lidí přilákal v pátek odpoledne na Mírové náměstí festival U-žít Litoměřice.

2.6.2017

FOTO: Ministr Brabec viděl tuk a kaly vykazující zvýšený obsah niklu a PCB látek

Hrobce – Ostudou místní části Rohatce je zdevastovaný bývalý zemědělský areál, který vlastní několik restituentů, z části stát a bývalé silážní jámy obec. Se stavem objektů obecní úřad nic nenadělá, o vyčištění jam, což představuje téměř celý její roční rozpočet, se však musí postarat sám.

2.6.2017

Žalhostice povede Javorek, Vacková je místostarostkou

Žalhostice – Po rezignaci starostky Stanislavy Hankové a místostarosty Kamila Veselého, volili zastupitelé Žalhostic na čtvrtečním zasedání jejich nástupce.

2.6.2017

Pět měsíců do voleb: Strany v Ústeckém kraji už mají o lídrech jasno. Revoluce se nekoná

Ústecký kraj /ANKETA/ – Zapomeňte na nové, neokoukané tváře v čele volebních kandidátek. Již za necelých pět měsíců vypuknou volby do Poslanecké sněmovny – a politické strany a hnutí v Ústeckém kraji sázejí na ostřílené politické matadory.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení