VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podnikání

23.9.2008

ZAHRADA ČECH: Zájem je o rybíz, velkoplodé borůvky i kiwi

Litoměřice - Velký zájem zahrádkářů na probíhajícím veletrhu Zahrada Čech v Litoměřicích je o rybíz a angrešty, ale také o všechny druhy maliníku a ostružiníku, zvláště o beztrnné kultivary, či o velkoplodé borůvky a různé druhy kiwi.

22.9.2008

Zahrada Čech: 37 tisíc lidí

Litoměřice - Zahradnický veletrh má za sebou první zatěžkávací zkoušku. Během úvodních tří dnů, kdy mu příliš nepřálo počasí, ho navštívilo na 37 tisíc lidí, převážně zahrádkářů a milovníků přírody.

19.9.2008

Zahrádkáři z celé ČR míří do Litoměřic

Litoměřice - V pátek se otevřely brány 32. ročníku Zahrady Čech, největšího zahradnického veletrhu v České republice.

19.9.2008

Zahradnický veletrh otevře své brány

Litoměřice - Výstaviště Zahrada Čech je připraveno přijmout od dnešního dne (pátek) do soboty příštího týdne tisíce návštěvníků, kteří zavítají na 32. zahradnický veletrh.

13.9.2008

FOTO: Na Litoměřicko dorazily další automobily

Bohušovice nad Ohří - Ještě dnes (sobota) od 9 do 17 hodin mají automobiloví příznivci možnost se seznámit netradiční formou s novinkami z produkce značky Mitsubishi Motors. V areálu firmy Autocentrum - Háša je připraven zajímavý program pro celé rodiny. Prohlédněte si fotogalerii.

19.5.2008

Letošní výstava Tempo rozhodně nezklama

Litoměřice - Třídenní 18. ročník motoristické výstavy Tempo 2008, který v neděli na výstavišti Zahrada Čech skončil, přilákal na deset tisíc návštěvníků.

17.5.2008

Tempo je pro malé i velké milovníky motorismu

Litoměřice - V pátek se otevřely brány již osmnácté automobilové výstavy TEMPO v Litoměřicích.

16.5.2008

Tempo zahajuje přehledem novinek

Litoměřice - Dnes (pátek) zahájená třídenní 18. motoristická výstava Tempo by měla uspokojit širokou nabídkou exponátů a služeb motoristickou veřejnost, která touží dozvědět se víc informací o nejnovějších modelech osobních, užitkových a nákladních automobilů a motocyklů.

3.4.2008

Tržnici Zahrady Čech letos zdobí perníkové fantazie

Litoměřice - Po půlroce se ve středu opět otevřely brány výstaviště Zahrada Čech, tradičně u příležitosti Tržnice.

8.2.2008

Podnikatele dalo město k soudu

Litoměřice - Zájemci o pronájem nebytových prostor bývalé cukrárny Delicates na Mírovém náměstí v Litoměřicích mají šanci. Soudní spor s Janou Kopeckou, bývalou provozovatelkou cukrárny, byl ukončen.

3.2.2008

Lobkowiczké vinařství se znovu dostalo do Salonu vín

Roudnice nad Labem - Poslední ročníky vín od vinařů z Čech se řadí mezi nejkvalitnější. Je to výsledek propojení příznivých klimatických podmínek, patřičné péče o vinnou révu, optimálního načasování sklizně a pozornosti pracovníků vinařství o školení vína ve sklepích.

23.1.2008

V Dolánkách otevřeli obchod ve škole

Dolánky nad Ohří - Jen 24 hodin poté, co skončil obchod na místě, kam lidé z Dolánek chodili pět desetiletí, otevřel se v pondělí v obci nový.

15.1.2008

Ceny mohou ještě růst

Litoměřicko - Ceny potravin, především pak výstupních surovin zemědělské živočišné výroby, by mohly v budoucích měsících dále vzrůst. Naznačuje to situace v chovu prasat také na Litoměřicku.

14.1.2008

Cenové srovnání v litoměřických pekařstvích

Litoměřice - Průzkum jsme provedli v neděli odpoledne.

7.1.2008

Farmu asi čeká tučná pokuta

Solany - Farmu Solany čeká podle posledních informací několikatisícová pokuta v rámci sankčního řízení, které se společností holandského podnikatele vede lovosický stavební úřad.

7.1.2008

Cenové srovnání v litoměřických obchodech

Litoměřice - Průzkum jsme provedli v pátek odpoledne.

31.12.2007

Cenové srovnání v roudnických obchodech

Roudnice nad Labem - Průzkum jsme provedli v neděli odpoledne

30.12.2007

V cementárně dbají na bezpečnost

Čížkovice - S cílem zvýšit ochranu svých zaměstnanců před možným úrazem pořídila Lafarge Cement, a.s. svým zaměstnancům nové pracovní oděvy opatřené jak signálními, tak reflexními pruhy. Investice do nových oděvů ve výši zhruba 1,5 milionu korun má zviditelnit zaměstnance oproti tmavému pozadí a při zhoršené viditelnosti.

27.12.2007

Po odstávce se sníží hlučnost i viditelnost kouře

Čížkovice - V čížkovické cementárně – Lafarge Cement, a.s., vrcholí období příprav na každoroční odstávku rotační pece a zimní opravy. Při opravách dojde i k rekonstrukci kondicionéru, a tím ke snížení viditelnosti kouře. K snížení hluku, především nočního, napomůže pořízení dalšího ventilátoru a dvou tlumičů hluku.

24.12.2007

Rodiny se mohou upsat statistikům

Ústecký kraj - Přivydělat si několik stovek korun mohou vybrané sociálně slabé rodiny z Ústeckého kraje. Krajská pobočka Českého statistického úřadu hledá rodiny, které by byly ochotné zapisovat veškeré svoje výdaje a příjmy. Údaje budou použity pro statistické účely.

20.12.2007

Vánoční trhy den ze dne narůstají

Litoměřice - Tak jako graduje na současných vánočních trzích kulturní program, rozšiřuje se na nich i sortiment prodávaného zboží.

19.12.2007

Na Vánočních trzích zazpívá Pavel Roth

Litoměřice - Úterek patřil na zdejších vánočních trzích především příznivcům dobrot. Na své si přišel každý, kdo uznává českou potravinářskou klasiku. Do Litoměřic totiž zavítala jedna z pěti českých vánočních propagačních akcí Road Show, která návštěvníkům přibližuje sortiment potravinářských výrobků, které získaly prestižní značku KLASA. Bylo co ochutnávat a nakupovat.

18.12.2007

Cenové srovnání v litoměřických obchodech

Litoměřice - Průzkum jsme provedli v pondělí odpoledne

18.12.2007

Vánočních trhy se lidem líbí

Litoměřice - Vánoční trhy na Mírovém náměstí v Litoměřicích, které dnes (úterý) vstupují do druhé poloviny svého trvání, našly opět příznivou odezvu u většiny návštěvníků.

17.12.2007

Cenové srovnání v litoměřických obchodech

Litoměřice - Průzkum jsme provedli v sobotu dopoledne

15.12.2007

Nemocnice řeší poplatky různě

Ústecký kraj - Jako v obchodě si budou připadat pacienti v nemocnicích a u lékařů od 1. ledna 2008. Od toho dne musí lidé platit – za jeden den pobytu v nemocnici 60 korun, za vyšetření u lékaře 30 korun.

14.12.2007

Náměstí navozuje atmosféru Vánoc

Litoměřice - Litoměřické Mírové náměstí dnes (pátek) vstoupilo do té správné vánoční atmosféry. Sváteční výzdobu doplnily tradiční vánoční trhy.

14.12.2007

Cenové srovnání v litoměřických obchodech

Litoměřice - Průzkum jsme provedli ve středu odpoledne

14.12.2007

Zájem o jablka z Litoměřicka roste

Litoměřicko - Zájem o jablka z Litoměřicka narůstá. I přes slabší úrodu se sadařům v poslední době daří. Pochvalují si především velikost odbytu a prodejní ceny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies