V Brně se dařilo Janu Svobodovi v kategorii dorostu. Ve váze do 66 kg se s přehledem dostal až do finále, ve kterém narazil na reprezentanta Polska. Utkání bylo vyrovnané a rozhodlo až prodloužení, které vyšlo soupeři.

Na bodovaném sedmém místě skončil mezi dorostenci ještě starší žák Václav Nováček. Bez umístění tentokrát odjeli z turnaje Adam König ve váze do 73 kg a Patrik Gabštůr ve váze do 46 kg.

V mužské kategorii se nejlépe dařilo Timimu Chuluunbaatarovi ve váze do 81 kg, který prohrál až v zápase o bronz a obsadil čtvrtou příčku.

„Výtečný výkon předvedl mladší žák Daniel Bayer ve váze do 50 kg, který skončil na třetím místě,“ chválil svěřence litoměřický trenér David Lorenc. Sedmé místo vybojovala Štěpánka Hojdarová ve váze do 48 kg. Vyřazovacími boji neprošel Adam Bayer ve váze do 46 kg.
Druhou stříbrnou medaili pro Sport Judo přivezl starší žák Lukáš Rúža v nejnižší kategorii do 34 kg. Těsně pod stupni vítězů skončil pátý Václav Nováček ve váze do 50 kg.

„Další a zároveň také poslední Český pohár v judu proběhne 7. října v Teplicích,“ prozradil David Lorenc.