Šuma: Je nevysvětlitelné, proč se nám rozsypala obrana

Lovosice – Už v úvodních dvou kolech si koledovali, že ztratí vyhraný zápas. Do třetice už u nich štěstí nestálo. Házenkáři Lovosic po dvou jednogólových výhrách tentokrát vyšli bodově úplně naprázdno.

22.9.2014

Lovosice - Dukla PrahaFoto: Patrik Pátek

V sobotním hitu 3. extraligového kola vedli Lovci nad Duklou dokonce už o osm branek, přesto nedokázali náskok udržet tak, jako se jim to povedlo předtím. Teď to byli oni, kdo odešel z palubovky s nejtěsnější porážkou 27:28.

„Mrzí mě spíš posledních patnáct minut zápasu, než patnáct sekund, kdy jsme dostali rozhodující gól. Rozsypala se nám obrana a to je pro mě nevysvětlitelné," vrtěl hlavou zklamaný kouč Vladimír Šuma. „Přestože se mi utkání nehodnotí dobře, tak jsme do něj měli velice dobrý vstup. Náskok jsme navyšovali i ve druhé půli na osm gólů (44. min.), ale pak hráči udělali velké množství nevynucených chyb a soupeř toho dokázal využít."

Nadcházející víkend jedou Lovci do Jičína.

Lovosice - Dukla 27:28 (15:11)

Sestava a branky Lovosic: Adamík, Koňařík – Landa 4, Sýkora 1, Motl 6, Jelínek, Chroustovský, Klimt 5/2, Hes 5, Berka 1, Semerád, Jonáš 4, Kolomazník 1, Miko

Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/2, vyloučení: 4 – 5, rozhodčí: Horáček, Novotný. Diváků: 500

Autor: Pavel Mikeš

22.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
Kapela Znouzectnost přijede do Lovosic.

Pod Palubou zahrají veteráni českého punku Znouzectnost i progresivní Nevereš

Takto vypadala silnice I/30 v lednu letošního roku.
9

Dlouho očekávaná oprava vozovky z Lovosic do Ústí bude zahájena příští týden

Čarodějnice: Lampionový průvod nebo volba Miss

Litoměřicko – Pálení čarodějnic, Filipojakubská noc či Valpuržina noc. I tak se říká noci z 30. dubna na 1. května, kdy se slaví zvláštní jarní svátek, rozšířený po celé Evropě. Lidé se budou bavit na řadě míst Litoměřicka.