FOTOGALERIE: Slavoj nestačil na Benešov

Litoměřice – Do víkendového duelu 11. kola I. ligy proti Benešovu vstoupili basketbalisté Slavoje Litoměřice před solidně zaplněnou halou se základní pětkou M. Šotnar, Šťastný, Chotaš, Slunéčko, Krupka a téměř celou první čtvrtinu vedli, i když nejvíce o devět bodů.

22.11.2011

Slavoj - Benešov.Foto: Václav Sedlák

V této fázi utkání se prosazoval v podkošovém prostoru stále se lepšící pivot Martin Chotaš.

„Soupeř po oddechovém času přešel na zónovou obranu, kterou praktikoval téměř po celý zbytek utkání. Protože naše střelba byla žalostná a naopak střelba soupeře nadprůměrná, již v poločase jsme na výborně hrající Benešov ztráceli patnáct bodů. Druhá půle byla podobná, opět jsme nedávali střely z větší vzdálenosti a umožnili soupeři, aby se na hřiště dostali všichni hráči z lavičky. Sportovně musíme uznat, že soupeř byl dnes nad naše síly. Utkání se hrálo ve výborné atmosféře, do které zapadli svým výkonem také oba rozhodčí Blahout a Jeřáb,“ pochválil i arbitry domácí kouč Rudolf Šotnar.

V pátek hraje Slavoj na horké palubovce v Liberci, v domácím prostředí se představí 4. prosince s Mladou Boleslaví (16).

Slavoj Litoměřice – BC Benešov 65:86 (21:23, 31:46, 43:67)

Body: Krupka 14, M. Šotnar 12, Sahan 11, Chotaš 9, Slunečko 9, Šťastný 4, Zych 4, Novák 2, Bruzl, Štěpánek, Vakrčka – Stariat 16, Reinberger 14, Cvek 12, Velenský 9, Malý 7, Zídek 7, Husár 6, Kubálek 5, Kyzlink 5, Hartman 3, Proskovec 2, Maštálka. Střelba 3b.: 23/1:14/7, střelba 2b.: 48/26:45/25, TH: 19/10:21/15, doskoky: 24:40, chyby: 20:22, r. Blahout, Jeřáb.

14. BK Kladno 11 0 11 594:890 11

Výsledky 11. kola: H. Králové – Sokol pražský 83:73, J. Hradec – Zlín 101:65, Trutnov – Mladá Boleslav 96:89, Kladno – Liberec 50:85, Litoměřice – Benešov 65:86, Prostějov B – Sparta 67:107, Opava B – Vyšehrad 73:59.

22.11.2011

V Jetřichovicích vítr vyvrátil stoletou lípu
6

Kraj zasáhly silné bouřky, na několika místech zastavily vlaky

Pozor, platí výstraha na letní smog

Farmáře zachraňují cizinci, bez nich by úrodu nesebral

Okna – Sklidit hrášek v luscích ze 170 hektarů není žádná legrace. Na ruční práci si proto najímá farmář Otakar Trojáček z Oken brigádníky. Většinou jde ale o cizince.

Litoměřičané patří v rámci celé republiky mezi nejspokojenější

Litoměřice – Z dubnového dotazníkového šetření vyplynulo, že hned 92,5 procent respondentů je s životem v Litoměřicích spokojeno.

Železnice je bezpečnější než silnice

Ústecký kraj /HLASUJTE/ - Velký nárůst počtu osobních automobilů ulevil železniční dopravě. Ta má dál podle expertů nezastupitelné místo.

Roudnice nad Labem – Největší společensko letecká akce Memorial Air Show se v Roudnici nad Labem koná už tento víkend. Návštěvníci uvidí na padesát leteckých vystoupení. K vidění však bude dohromady zhruba dvakrát více letadel. A to jak historických a současných vojenských letadel, tak i civilních strojů.