VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pomozte najít nejúspěšnějšího sportovce

Litoměřice – Litoměřický deník vyhlašuje společně s Okresním sdružením České unie sportu ve spolupráci s Městem Litoměřice již 17. ročník ankety Nejúspěšnější sportovec, kterou má produkčně na starosti agentura Sport Action, s. r. o. Jména nejlepších odtajníme 21. února 2017 v DK Litoměřice.

9.1.2017 1
SDÍLEJ:

Vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce roku v Litoměřicích.Foto: Deník/Karel Pech

Návrhy zasílaly jednotlivé TJ, SK a další sportovní subjekty v minulých týdnech na adresu ČUS a LtD. Podmínkou pro zařazení do ankety bylo, aby navrhovaný byl členem sportovního klubu, tělovýchovné jednoty nebo jiného spolku se sídlem v regionu (Litoměřicko).

Konečné výsledky vzniknou součtem hlasů jednotlivých subjektů (čtenáři Deníku, sportovní redaktoři, předsedové vybraných TJ a SK, členové VV OS ČUS, představitelé měst a obcí).

Následující přehled, který se může dále aktualizovat, berte jen jako malou nápovědu, kterou se při svém hlasování nemusíte řídit.

JEDNOTLIVCI – DOSPĚLÍ

David Hozák (Sport Judo Litoměřice) – člen širšího reprezentačního kádru, 3. MČR, 7. Evropské univerzitní hry – Rijeka SLO, opora extraligového družstva mužů.

Petra Hájková (Sport Judo Litoměřice) – členka širšího reprezentačního kádru juniorek, 3. MČR.

Johan Vavrek (Gardenline Litoměřice, futsal) – kometa mezi ligovými brankáři. Skvělými výkony si vysloužil nominaci do národního týmu ČR. V něm prožil premiéru začátkem prosince v Rumunsku. Byl nominován na objev roku první ligy.

Tomáš Zedek (Slavoj Litoměřice, biketrial senior) – 4x1. a 2x2. v závodech seriálu MČR a PČR, 6. ME.

Barbora Marešová (ASK Lovosice, kickbox) – 1. MS WKU Orlando 2016 kickbox fullcontact ženy 55 kg, 2. MS WKU Orlando 2016 kickbox lightcontact ženy 55 kg, 2. Slovak Open 2016 kickbox lightcontact ženy 55 kg, 2. Slovak Open 2016 kickbox kicklight ženy 55 kg.

Blanka Ježková (VK Slavoj Litoměřice, veslování) – skif, lehké váhy – 1. MČR sprint, 6. Pražské primátorky, 4. MČR, 1. MČR Masters.

Adam Lacko (Buggyra Roudnice, motorismus) – 2. EP tahačů, 2. truckový šampionát v Číně, vítěz Zlatého volantu 2016.

Jiří Motl (HK FCC Město Lovosice, házená) – reprezentant, křídlo, opora extraligového týmu.

David Vršecký (Buggyra Roudnice, motorismus) – 1. truckový šampionát v Číně.

Zdeněk Pinc (MMB Třebenice, atletika, duatlon, triatlon) – 3. v seriálu Král Středohoří, 1. Ústecký bežecký pohár, 1. Ústecký krosový pohár, Ústecká Vita sport liga, 3. půlmaratón Labské pískovce, 1. Night run Most, 1. Charitativní závod Agra.

Jan Landa (HK FCC Město Lovosice, házená) – reprezentant, spojka, opora extraligového týmu.

Michal Lupínek (ASK Lovosice, kickbox) – 1. MS WKU Orlando 2016 kickbox fullcontact 85 kg, 2. MS WKU Orlando 2016 kickbox kicklight 90 kg.

Stanislav Godla (ASK Lovosice, kickbox) – 1. MČR 2016 kickbox fullcontact 91 kg, 1. MČR 2016 kickbox lowkick 91 kg, 2. Czech Open 2016 kickbox fullcontact 91 kg, 2. Slovak Open 2016 kickbox K1 91 kg, 2. Slovak Open 2016 kickbox kicklight nad 94 kg, 3. Slovak Open 2016 kickbox kicklight do 94 kg, 1. Prague Open 2016 kickbox kicklight do 94 kg, 2. Prague Open 2016 kickbox pointsfighting do 94 kg. 

JEDNOTLIVCI – MLÁDEŽ

Jan Kašpar (CK Slavoj Terezín – Cyklo City, silniční cyklistika) – 2. ČP kadetů,

2. MČR družstva, 3. MČR časovka jednotlivců, 4. MČR silniční závod.

Michaela Krobová (Podřipský krasobruslařský klub) – 11. MČR.

Michaela Červínová (ASK Lovosice, atletika) – 2x1. MČR na 800 m, 2. MČR U22, účastnice ME do 17 let, držitelka nejlepšího výkonu na 800 své ktg.

Ondřej Strnad (Slavoj Litoměřice, šerm kordem) – 13. ME kadeti, 3. EP kadeti, 2. MČR kadeti, 4. MČR junioři, 2x2. mistr. soutěže ČR kadeti, 2x3. mistr. soutěže ČR junioři.

Kristýna Malířová (ASK Lovosice, atletika) – 2x1. MČR dorost, 27. ME, 2x5. MČR dospělých a do 22 let.

Gustav Brejník (Slavoj Litoměřice, šachy) – 55. ME.

Tereza Fišerová (KK Roudnice, kanoistika) – 2x1. MS juniorů (C1 a K1), 3. ME (C1), 2. ME (C1 hlídky), 1. ME K1, 1. MČR dospělých C1.

Kateřina Došková (Slavoj Litoměřice, šerm kordem) – 21. ME kadetky, 23. MS kadetky, 2. MČR juniorek, 2x2. mistrovské soutěže ČR kadetky, 3x3. mistrovské soutěže ČR juniorky, 2. mistrovská soutěž ČR seniorky, 2. žebříček juniorek ČR.

Jan Svoboda (Sport Judo Litoměřice) – člen reprezentačního družstva dorostu, 2. MČR, 3. EP.

Tadeáš Konschill (VK Slavoj Litoměřice, veslování) – 1. MČR v dvojskifu dorostenců, 1. MČR ve sprintu osem dorostenců, 2. MČR ve sprintu dvojskifů dorostenců.

Gabriela Horáková (HC Roudnice, hokej) – 2. ME ČR U15, v rychlobruslení reprezentovala ÚK na 7. zimní olympiádě dětí a mládeže, 2. štafeta, 9. sprint.

Adam König (Sport Judo Litoměřice) – člen širšího reprezentačního družstva dorostu, 3. MČR.

Václav Nováček (Sport Judo Litoměřice) – člen reprezentace ČR U15, 2. MČR.

Vojtěch Modra (ASK Lovosice, kickbox) – 1. MS WKU Orlando 2016 kickbox fullcontact jun. 65 kg, 2. MS WKU Orlando 2016 kickbox kicklight 65 kg, 1. MČR 2016 kickbox fullcontact 60 kg, 1. SP WAKO Rakousko 2016 kickbox fullcontact 63,5 kg, 2. SP WAKO Maďarsko 2016 kickbox fullcontact 63,5 kg, 2. SP WAKO Maďarsko 2016 kickbox lowkick 63,5 kg, 2. Czech Open 2016 kickbox fullcontact 63,5 kg, 3. Slovak Open 2016 kickbox K1 63,5 kg, účastník několika profesionálních galavečerů.

Vojtěch Netrh (Plavecký klub Litoměřice) – 2. Letní MČR 200 P st. Žáků, 1. Zimní MČR 200 P, 3. na 100 P.

Antonín Lupínek (ASK Lovosice, kickbox) – 2. MS WTKA Itálie 2016 kickbox lightcontact old cadets 55 kg, 1. MČR 2016 kickbox kicklight st. žáci 52 kg, 2. MČR 2016 kickbox fullcontact st. žáci 52 kg, 3. MČR 2016 kickbox lightcontact st. žáci 52 kg, 3. Czech Open 2016 kickbox fullcontact st. žáci 52 kg, 3. Slovak Open 2016 kickbox lightcontact st. žáci 52 kg, 2. Prague Open 2016 kickbox lightcontact st. žáci 52 kg.

Mahammad Jafar (ASK Lovosice, kickbox) – 2. MS WTKA Itálie 2016 kickbox lowkick 60 kg, 3. MS WTKA Itálie 2016 kickbox lightcontact 60 kg, 3. MS WTKA Itálie 2016 kickbox fullcontact 60 kg, 1. Czech Open 2016 kickbox fullcontact 57 kg, 2. Slovak Open 2016 kickbox K1 57 kg, 3. Světový pohár WAKO Rakousko 2016 kickbox K1 57 kg, 2. SP WAKO Maďarsko 2016 kickbox fullcontact 57 kg, 2. SP WAKO Maďarsko 2016 kickbox lowkick 57 kg, vítěz 2. kola ligy K1 v kategorii juniorů do 57 kg.

KOLEKTIVY – DOSPĚLÍ

Gardenline Litoměřice (futsal) – vítěz II. ligy se v nejvyšší soutěži prezentuje kvalitními výsledky. Na domácí půdě dokázal porazit silné soupeře jako Sparta, Benago a jako jediný obral dvakrát o body Chrudim. V aktuálním pořadí Chance futsal ligy mužstvu patří třetí místo a cílem je minimálně play-off.

HK FCC Město Lovosice (házená) – 6. extralize, finalista ČP.

Sport Judo Litoměřice (družstvo mužů) – 7. extraliga ČR, 18 let nepřetržitě v nejvyšší soutěži.

ASK Lovosice SK kickboxu, (fullcontact, lowkick, K1, lightcontact, kicklight, pointsfighting) – 2. v kategorii kickbox fullcontact v poháru klubů Českého svazu fullcontactu (startovalo 18 klubů z celé ČR), 3. v plnokontaktních disciplínách kickboxu v pohárů klubů Českého svazu fullcontactu (účastnilo se celkem 52 klubů z celé ČR), celý tým vybojoval na MČR a SP 11 zlatých, 18 stříbrných a 13 bronzových medailí, k tomu ještě přidali celkem 3 x zlato, 6 x stříbro a 3 x bronz z MS v kickboxu WKU/WTKA 2016.

HC Stadion Litoměřice (hokej) – postup do předkola WSM Ligy.

Slavoj BK Litoměřice (basketbal) – postup do Final Four I. ligy

HC Roudnice (hokej, muži) – vítěz KPM ústeckého kraje.

KOLEKTIVY – MLÁDEŽ

Funky Dangers Slavoj Litoměřice (street dance) – 2. MČR, 6. ME Karlovy Vary, MSVídeň, 1. Taneční skupina roku Most, 1. Dance Děčín, 1. MIA Festival Praha, 1. HDC Cup Praha.

Sportovní klub Roudnice nad Labem (ml. žáci, fotbal) – vítězové KP.

TJ Slovan Litoměřice (basketbal, nejmladší minižákyně U11) – 6. na MČR.

Slavoj Litoměřice (kord kadeti) – 2. MČR.

VK Slavoj Litoměřice (dvojskif ml. žákyně, veslování) – 1. MČR, 3. ČP,

Slavoj Litoměřice (kord juniorů) – 5. MČR.

VK Slavoj Litoměřice (dvojskif dorostenci, veslování) – 1. MČR, 2. MČR sprint.

Sport Judo Litoměřice (družstvo dorostenců) – 4. místo v extralize ČR, 21 let nepřetržitě v nejvyšší soutěži.

MASTERS

Jiří Bodó (Slavoj Litoměřice) – 1. finále MČR fleret, mistr. soutěže veteránů 3 medaile fleret, 2 medaile kord.

Libuše Bruncvíková (VK Slavoj Litoměřice, veslování) – 1. ME Masters, 3. MČR Masters, členka vítězné osmy na Pražských Primátorkách.

HANDICAP

Miroslav Smrčka (plavání, klub zrakově postižených sportovců ASK Lovosice), jediný zrakově postižený reprezentant ČR na Paralympiádě v Rio de Janeiro – 3x ve finále, 2x 7. místo (50 m vz, 100 m prsa), ME na portugalské Madeiře – 6x ve finále. Byl v mládí reprezentantem Československa

v plavání; před pár lety přišel o zrak a přesto našel ve sportu opět smysl života.

TRENÉR

Vít Masopust (trenér SK kickboxu při ASK Lovosice) – kickbox, fullcontact, lowkick, K1, lightcontact, kicklight, pointsfighting, trenér reprezentace ČR v kickboxu. Reprezentace ČR pod jeho vedením vybojovala na MS WKU 2016 9 zlatých, 7 stříbrných a 4 bronzové medaile. Pod jeho vedením tým SK Kickbox ASK Lovosice vybojoval: 3. místo v plnokontaktních disciplínách kickboxu v pohárů klubů Českého svazu fullcontactu (účastnilo se celkem 52 klubů z ČR), 2. místo v kategorii kickbox fullcontact v poháru klubů Českého svazu fullcontactu (startovalo 18 klubů z ČR), celý tým vybojoval na MČR a Světových pohárech 11 zlatých, 18 stříbrných a 13 bronzových medailí. Kluboví svěřenci vybojovali 3 x zlato, 6 x stříbro a 3 x bronz z MS WKU/WTKA. Osobní trenér mistrů světa Marešové, Modry, Godly, Lupínka a dalších medailistů z MČR.

Radka Kindlová (VK Slavoj Litoměřice) – svěřenkyně získaly několik medailí na MČR.

Tomáš Vytlačil (Sport Judo Litoměřice) – trenér regionálního výběru žáků Ústeckého kraje a žákovské kategorie SJ.

Autor: Ladislav Pokorný

9.1.2017 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Keramické trhy na zámku v Ploskovicích
10

FOTO: Keramické trhy představily tvorbu českých autorů

Memorial Air Show 2017 v Roudnici nad Labem
27

AIR SHOW: Seskoky parašutistů i vyhlídkový let kolem Sněžky

Nejnižší daň z nemovitosti zvýšil Terezín o jeden stupeň

Terezín – Terezínští zastupitelé na svém středečním veřejném zasedání potvrdili další krok k ozdravení nepříznivé finanční situace.

FOTO, VIDEO: Motorkáři vyjeli z Úštěka na Říp a zpět

Úštěk – Motorkáři v sobotu podnikli tradiční husitskou jízdu napříč Litoměřickem.

Nestihli jste páteční přílet na Memorial Air Show? Podívejte se na fotogalerii

Roudnice n. L. – O víkendu se na roudnickém letišti koná už 14. ročník letecko-společenské akce Memorial Air Show.

Roudnický zastupitel Vladimír Vlk se chce vzát mandátu

Roudnice n. L. – Zastupitel města Roudnice nad Labem Vladimír Vlk (ČSSD) oznámil, že se vzdá svého mandátu. O jeho nástupci zatím není jasno.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies