Hráči Litoměřic ustáli penaltové drama se Spartou a po domácí vydřené výhře 6:5 se ujali vedení ve čtvrtfinálové sérii. Druhý zápas se hraje v úterý v Praze. Do semifinále půjde ten, kdo třikrát uspěje.

Utkání v lovosické hale bylo plné zvratů. Když domácí otočili dvěma góly v rozmezí jediné minuty z 2:3 na 4:3 a ve 29. minutě pak Wenderson zvýšil už na 5:3, zdálo se, že Severočeši si náskok pohlídají. Sparťané ale dvěma slepenými brankami srovnali, a když prodloužení rozuzlení nepřineslo, musely přijít na řadu pokutové kopy. V nich litoměřickému týmu vystřelil výhru Filinger.

Čtvrtfinále - 1. zápas:
Litoměřice – Sparta 6:5 PK (4:3, 5:5). Branky a nahrávky: 4. Taverna (Tichý), 11. Wenderson (Taverna), 19. Filinger (Two), 19. Danilinho (Vagnao), 29. Wenderson (Tichý), rozh. pen. Filinger – 10. Doša (Kovács), 13. Sláma (Doša), 15. Taverna (vl.), 33. Doša (Křemen), 35. Sláma (Kovács). Stav série: 1:0.