Opět smůla. Lovosice prohrály o gól v Hranicích

Lovosice – Podzimní část sezony lovosičtí Lovci nezvládli podle představ. Po domácí porážce s Plzní přenechali právě jí vedoucí příčku tabulky, v sobotu si připsali navíc porážku 26:27 v Hranicích a před přestávkou ztrácejí na lídra už tři body.

16.12.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Vlastimil Leška

Zraněními decimované Lovosice ze série šestnácti zápasů v dosavadní části sezony prohrály jen tři, přesto je škoda, že teď přišly hned dvě porážky za sebou.

Svěřenci trenéra Vladimíra Šumy, kteří k utkání jeli vlakem, přitom skvěle začali a ve 22. minutě vedli 13:7! Ještě do poločasu však domácí manko snížili na pouhé dvě branky a nakonec skóre zápasu otočili. Střelecky zářil domácí Tůma.

Lovosice chtěly navázat na výkon z první půle proti Plzni, avšak reparát jim nevyšel. Extraliga má nyní pauzu až do 29. ledna.

Hranice - Lovosice 27:26 (15:17)

Sestava a branky Lovosic: Adamík, Šálek – Krahulík, Landa 5, Sýkora 1, Motl 1, Chroustovský, Klimt 1, Hes 6, Semerád, Jonáš 8, Kolomazník, Miko 4, Malý

16.12.2013 VSTUP DO DISKUSE

Jaroslav Šilhavý na fotografii z Osvětimi.

Vzpomínka na ředitele cukrovaru Jaroslava Šilhavého umučeného nacisty

Císař Karel IV. s doprovodem zavítal na úštěcký jarmark i loni.

Císař Karel IV. pobude na jarmarku celou sobotu

Litoměřice podpořily sportovce. Na nové hřiště dají pět milionů

Litoměřice /ANKETA/ - Pětimilionovou dotaci na stavbu nového hřiště pro futsalový klub Gardeline a 200 tisíc na mládežnický fotbal klubu FK Litoměřicko schválili litoměřičtí zastupitelé. Návrh se však nelíbil opozici. Kritizovala hlavně to, že peníze poslouží klubům, ve kterých město nemá majetkové zastoupení.

Špatná zpráva: Na silnicích zemřelo zatím o šest lidí více než loni

Ústecký kraj - Řidiči často hazardují a jezdí vysokou rychlostí. To se jim však může stát osudným.

Litoměřické ulice Horova a Halasova získají nový povrch

Litoměřice – Nové povrchy bude mít na konci prázdnin silnice v ulici Horova a Halasova v Litoměřicích. Na opravě pracují litoměřické městské služby společně se soukromou stavební firmou.

Povodeň 2002: Řádění vodního živlu na Litoměřicku objektivem Karla Pecha

Litoměřicko - Je to přesně 15 let co Česko zasáhla ničivá povodeň. Ušetřeno nezůstalo ani Litoměřicko. Prohlédněte si fotografie z Litoměřic, Lovosic, Píšťan, Křešic a dalších míst zasažených velkou vodou v roce 2002.