Opět smůla. Lovosice prohrály o gól v Hranicích

Lovosice – Podzimní část sezony lovosičtí Lovci nezvládli podle představ. Po domácí porážce s Plzní přenechali právě jí vedoucí příčku tabulky, v sobotu si připsali navíc porážku 26:27 v Hranicích a před přestávkou ztrácejí na lídra už tři body.

16.12.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Vlastimil Leška

Zraněními decimované Lovosice ze série šestnácti zápasů v dosavadní části sezony prohrály jen tři, přesto je škoda, že teď přišly hned dvě porážky za sebou.

Svěřenci trenéra Vladimíra Šumy, kteří k utkání jeli vlakem, přitom skvěle začali a ve 22. minutě vedli 13:7! Ještě do poločasu však domácí manko snížili na pouhé dvě branky a nakonec skóre zápasu otočili. Střelecky zářil domácí Tůma.

Lovosice chtěly navázat na výkon z první půle proti Plzni, avšak reparát jim nevyšel. Extraliga má nyní pauzu až do 29. ledna.

Hranice - Lovosice 27:26 (15:17)

Sestava a branky Lovosic: Adamík, Šálek – Krahulík, Landa 5, Sýkora 1, Motl 1, Chroustovský, Klimt 1, Hes 6, Semerád, Jonáš 8, Kolomazník, Miko 4, Malý

7m hody: 1/1 – 3/1. Vyloučení: 4 – 5. Diváci: 280. Rozhodčí: Horáček, Novotný