Litoměřická minipálka

Litoměřice – Větší radost než dospělí hráči obvykle dělají příznivcům stolního tenisu, rodičům, trenérům a rozhodčím svými výsledky naděje hry s nejmenším míčkem.

20.11.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Adam Knesl

Příkladem můžou být výsledky dosažené na nedávné soutěži Litoměřická minipálka, kterou pořádal Okresní svaz stolního tenisu ČSTV s Domem dětí a mládeže Magnolie Litoměřice. K zeleným stolům nastoupilo 16 talentovaných chlapců  a osm nadějných hráček z oddílů Ústeckého kraje.

Mezi žáky zvítězil Josef Hervert z TTC Litoměřice, 2. místo obsadil Petr Březovský ze Slavoje Ústí nad Labem, 3. skončil Jan Hanl ze Severu Žatec a čtvrtý Ladislav Pavlišťík z TJ Krupka.

V kategorii dívek se nejlépe dařilo Michaele Růžencové z Klášterce nad Ohří, 2. místo obsadila Tereza Špačková, 3. místo Jana Chuchlová a čtvrté Tereza Veselá, všechny TTC Litoměřice.

Po úvodním turnaji se uskuteční zítra od 9 hodin v hale gymnázia druhý turnaj. „Přes začínající chřipkovou epidemii očekáváme přibližně stejný počet hráčů v obou kategoriích. Třetí turnaj proběhne v prosinci a zbývající dva na jaře příštího roku,“ uvedl Vladimír Zajíček, jeden z organizátorů soutěže.

Autor: Václav Sedlák

20.11.2009 VSTUP DO DISKUSE

Zahradnický a ovocnářský veletrh Zahrada Čech 2017, jen první den navštívilo několik tisíc návštěvníků. Bylo z čeho vybírat a na co se dívat.
32

Značku Regionální potravina získalo osm výrobků

Jiráskovy sady v Litoměřicích.
16

Máte rádi Jiráskovy sady? Hlasujte pro ně v anketě

Litoměřice - Ve čtvrtek večer proběhlo taktické cvičení profesionálních hasičů z Litoměřic, Lovosic a dobrovolné jednotky z Litoměřic.

Tvrzník: Začali jsme bez systému lítat nahoru a dolů

Frýdek - Místek - Po dvou výhrach hokejisté Stadionu Litoměřice narazili. Ve Frýdku - Místku podlehli 5:3 a v tabulce WSM Ligy jim patří sedmá příčka.