Kickboxerům se vedlo

Most – Výtečně si vedli kickboxeři Schejbal´s Gym Lovosice při víkendovém Vánočním turnaji v Mostě, kde získali řadu medailí.

18.12.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jiří Kopáč

Turnaje se zúčastnilo šest závodníků z Lovosic. Pro většinu z nich to byla první závodní zkušenost, přesto byli velmi úspěšní. Všichni ve svých disciplínách „stáli na bedně“.

Výsledky: Fabiana Bytyqi (14 let) 1. místo lightcontact starší žákyně v ktg. 42 kg, 2. místo semicontact starší žákyně 46kg, 2. semicontact juniorky 65 kg, 3. lightcontact juniorky 55 kg. Sebastian Bytyqi (13 let) 2. lightcontact mladší žáci 37 kg, 2. semicontact starší žáci 42kg, 3. lightcontact mladší žáci 37kg, 3. semicontact mladší žáci 37 kg, Eliška Krumbholcová (18 let) 2. lightcontact juniorky 70kg. Petr Gombita (16 let) 3. fullcontact muži 75kg Miroslav Dubovický (18 let) 2. fullcontact muži 63,5 kg. Aleš Javorek (18 let) 1. fullcontact muži 63,5.

18.12.2009 VSTUP DO DISKUSE

Technické služby mají nový stroj
9

Bývalý litoměřický soudce Jelínek si odpyká 2,5 roku vězení

Švestková dráha: Nový dopravce

Litoměřicko - Některé lokálky v kraji zažívají těžké časy. Naopak Švestková dráha bude letos jezdit.

„Žijeme z ruky do huby,“ říká otevřeně matka pěti dětí

Ústecký kraj /HLASUJTE/ - Velká rodina může být štěstím, ale často i utrpením. Rodiče s pěti dětmi utratí za jídlo přes osm tisíc.

Po dvaceti letech se do Litoměřic vrátí mistrovství světa hokejbalu

Litoměřice – Kanada, Spojené státy americké, Rusko a další státy se v druhé polovině června zúčastní Mistrovství světa WBHF v hokejbalu. Hostit ho budou Lovosice a Litoměřice.

Ústí nad Labem – První zápas fotbalové reprezentace v Ústí nad Labem a zároveň v kalendářním roce 2017 se do historie zapíše jako vítězný. Český národní tým, který se chystá na další fázi kvalifikace o postup na mistrovství světa, porazil na severu Čech v přípravě Litvu jasně a zaslouženě 3:0.