Celkem si mladí karatisté odvezli 13 medailí (z toho 7 zlatých) a jejich ziskem přispěli k absolutnímu prvenství mezi kluby. Petr Marschall získal i pohár pro druhého nejlepšího závodníka turnaje.

V kata jednotlivců zvítězili  Michal Vlček (ml. ž.), Kateřina Šoralová (ml. ž.), a Petr Marschall (junioři). Stříbrné medaile v kata získali Denisa Voláková (ml.ž. 5-9 let), Laura  M. Husáková (ml.ž. 10-11), bronzové medaile pak J. Volák (ml. 5-9), M. Mlenský (ml. 10 -11).

Kata tým žáků, zleva O. Starý, J. Fečo.„V kata jsme kvalitou cvičení nedosáhli na všechna plánovaná umístění, nicméně medailový zisk byl značný,"  vyjádřil se šéftrenér lovosických karatistů a úspěšný ředitel soutěže Josef Rajchert.

V kumite nastupovali Lovosičtí v menší sestavě, protože řada závodníků ještě tuto disciplínu v požadované technické kvalitě plně neovládá. Přesto si vybojovali tato umístění: zlaté medaile: M. L. Husáková, O. Hrdlička, K. Procházková a P. Marschall,  stříbrná M. Mlenský, a bronzová M. Holub.

Na závěr turnaje byly vyhlášeny tři nejúspěšnější týmy a top závodníci přeboru. Největší pohár si s prvenstvím odnesli trenéři SKR SPORT UNION Nechyba, Jež a Zeman, druhé místo patřilo Sport Relaxu P. Znamenáčka a na třetím místě se umístila Slavia TU Liberec.

„Turnajem jsme uzavřeli letošní jarní sezonu. Čekají nás už jen  závěrečné zkoušky na vyšší pásky, Atletický den mládeže a slavnostní zakončení sezony s táborákem a netradičními soutěžemi v Třebenicích. Během prázdnin budeme nabírat fyzický fond na celkem čtyřech soustředěních, včetně reprezentačních a již 15. září opět startujeme soutěže Pohárem talentované mládeže," doplnil Josef Rajchert.