Futsalisté Gardenline znovu obrali Chrudim

Chrudim – Už podruhé v sezoně obral nováček nejvyšší futsalové soutěže z Litoměřic o body několikanásobného mistra z Chrudimi. Tentokrát remizoval výběr Gardenline u soupeře 3:3.

8.1.2017

Gardenline Litoměřice - ChrudimFoto: Deník/Karel Pech

Domácího favorita dostal už ve třetí minutě do vedení R. Mareš, ale Vagnao, nová posila Gardenline, pěknou ranou srovnal. Ve 27. zakončoval do prázdné Záruba, ovšem Rodrigo Taverna v průběhu jedné minuty otočil zápas dvěma góly. Naneštěstí pro hosty byl pak vyloučen a domácí stačili srovnat, i když Vavrek v litoměřické brance čaroval.

„Podobný průběh jsem čekal,“ přiznal pro server www.chancefutsalliga.cz trenér Litoměřic Vlastimil Bartošek. „Potkala se dvě kvalitní mužstva. Chrudim měla více šancí a byla lepší, ale my jsme změnili taktiku, což se vyplatilo. Možná jsme byli zbytečně nervózní. Udělali jsme takové fauly nefauly, které rozhodčí na začátku druhé půle pískali. Pak jsme museli hrát jinak. Každopádně kluci zahráli dobře. Musím je pochválit. Je to pro ně dobrá zkušenost.“

V pátek hostí Gardenline v hale Chemik Třinec.

Chrudim – Litoměřice 3:3 (1:1)

●Branky a nahrávky: 4. R. Mareš (M. Mareš ), 27. Záruba (Drozd), 38. M. Mareš – 10. Vagnao (Johne), 35. Rodrigo Taverna (Vagnao), 35. Rodrigo Taverna (Danilinho). ŽK: 0:2, ČK: 40. Rešetár – 36. Taverna. Rozhodčí: Markovský, Nešněra. Diváci: 250.

●FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský – Záruba, R. Mareš, M. Mareš, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Lukas, Rešetár, Slováček, Felipe.

●Gardenline Litoměřice:
Bartůněk (14. Vavrek) – Rodrigo Taverna, Hrdý, Filinger, Vagnao, Danilinho, Krok, Macháček, Sedláček, Tichý, Johne, Zapletal.

Bójkař mu popřál štěstí, pak Synek vyrazil vstříc postupu. Pohoda, smál se

Račice – V Račicích o víkendu vyvrcholí veslařské mistrovství Evropy, které se do Česka vrátilo po 56 letech.

Litoměřicko hraje znovu doma, přivítá Benátky. Do Štětí na souboj posledních

Litoměřice - Fotbalisté Litoměřicka přivítají v dalším duelu ČFL Benátky nad Jizerou. Po překvapivé domácí prohře s Pískem (0:2) narazí aktuálně dvanáctý tým tabulky opět doma na patnácté Benátky. Divizní Štětí (15. místo) hostí poslední Libiš, první Brozany jedou v neděli do Úval. V krajském přeboru je na programu šlágr mezi třetím Sokolem Srbice a prvními Hrobcemi. Litoměřicko B jede do Litvínova.

Litoměřice – Na stanici profesionálních hasičů v Litoměřicích se ve čtvrtek 25. května uskutečnila okresní soutěž pro žáky II. stupně základních škol Mladý záchranář.

Evropský šampionát odstartoval, první ostré jízdy už v pátek

Račice - V Labe aréně Ústeckého kraje v Račicích byl zahájen evropský šampionát ve veslování, kterého se zúčastní 203 posádek z 35 států. Mezi nimi jsou i domácí závodníci, kteří nejsou bez šancí na cenné kovy. První rozjížďky jsou na programu už v pátek dopoledne.