Litoměřice - Pouze bod si přivezl vedoucí celek II. futsalové ligy z Turnova, kde remizoval s FC Dalmach. Ludis Team podlehl doma podle očekávání druhému Jablonci.

18.12.2015

Ilustrační fotoFoto: Ivana Hošková

FC Dalmach Turnov - Gardenline Litoměřice 3:3

Tříbrankový náskok z prvního poločasu hráči Gardenline téměř prohospodařili. Dovolili domácím srovnat na konečných 3:3 a jejich náskok v čele soutěže se ztenčil na jeden bod.

Branky a asistence: 27. Petřík (Šimek), 28. Petřík (V. Hurt), 32. Petřík (V. Hurt) 4. Frohna (Fitzel), 14. Fitzel (Čámský), 14. Koláček (Volf), poločas 0:3.

Gardenline: Mikoláš Grunert, Volf, Hranička, Blažek, Čámský, Koláček, Frohna, Fitzel, Chrobák.

Ludis Team - FK GGM Jablonec 3:7

Domácí byli v úvodu překvapivě aktivnější a dostali se i do vedení, ale favorizovaný Jablonec dvěma brankami otočil skóre. Ludis před půlí srovnal, ale ve druhém poločase hosté třemi slepenými góly rozhodli.

Branky a asistence: 2. Baran (Vavrek), 18. Hurt (Zdvořák), 32. Rainer 13. Mečíř (Bernát), 16. Mečíř (Bernát), 27. Bernát (Krasnický), 28. Bernát (Mečíř), 28. Mečíř (Bernát), 39. Holický (Krasnický), 39. Mečíř, poločas 2:2.

Ludis Team: Vavrek (31. T. Hrdý) Zdvořák, L. Hrdý, T. Hrdý, Orem, Baran, Hurt, Rainer.

Dnes 18.12. od 20:30 hod. je v lovosické hale Chemik na programu 12. kola derby, ve kterém Ludis hostí Gardenline.

18.12.2015 VSTUP DO DISKUSE

Policisté hledají dva mladíky, v Lovosicích platili cizí kartou.

Případ zneužití platební karty byl i díky Deníku objasněn

Hasiči a policisté krotili divokou vodu.
36

FOTO, VIDEO: Hasiči a policisté cvičili v Roudnici na divoké vodě

Soutěž: Vyhrajte s Deníkem vouchery na prohlídku litoměřických památek

Litoměřice - Destinační agentura České středohoří o.p.s., ve spolupráci s Litoměřickým deníkem připravila na druhou polovinu léta soutěž pro čtenáře o vouchery na Okruh církevní památky Litoměřice.

Sportovní svět upíná pozornost opět do Račic

Račice - Polsko, Portugalsko, Rusko? Kdepak! Nejlepší rychlostní kanoisté planety se představí na severu Čech. „V dané konkurenci jsme si moc nadějí na přidělení MS nedělali,“ přiznal šéf Jan Boháč.

Litoměřice - Ve čtvrtek v podvečer nastoupily Litoměřice k dalšímu přípravnému utkání na ledě Karlových Varů, nováčka WSM Ligy. Energetici již od začátku hýřili aktivitou a po devatenácti vteřinách se ujali vedení. Energie si celé utkání držela náskok, který se jí i přes mohutné dotahování Litoměřic podařil udržet.