Poslední neměl nárok

Hradec Králové - Futsalisté Gardenline Litoměřice překvapení nepřipustili. V 19. kole Chance futsal ligy porazili Mados Hradec Králové 7:2 a jsou se stejným počtem bodů jako čtvrtá Sparta na páté příčce.

25.2.2017

Futsalisté Gardenline u posledního nezaváhali.Foto: Tomáš Hájek

Mados Hradec Králové - Gardenline Litoměřice 2:7

Na hřišti posledního celku Chance futsal ligy se hráči Gardenline Litoměřice rozehrávali celý první poločas, po kterém na ukazateli skóre svítil překvapivě nerozhodný stav 1:1. Teprve pak se začali střelecky prosazovat.

I přes vysokou porážku kouč Hradce Michal Stříž svěřence pochválil. „Byl jsem spokojený s prvním poločasem, ve kterém jsme i přes oslabenou sestavu byli rovnocenným soupeřem. Možná jsme i místy byli lepší a mohli vedení navýšit, bohužel jsme to pak soupeři usnadnili."

Myslel tím nevydařenou část, kdy domácí inkasovali v rychlém sledu pět branek. „Takže jsme se to pak museli snažit dohrát hlavně se ctí. Klukům musím za odvedenou práci poděkovat, Litoměřice ale především ve druhém poločase ukázaly svoji sílu a zaslouženě zvítězily."

Tři body byly povinné, ovšem Gardenline si jich cení. „Vezeme důležité tři body, ale nebylo to jednoduché utkání. Opět jsme byli silní na míči, v prvním poločase nám však chyběl pohyb. V obraně jsme měli velká okna, naštěstí domácí skórovali jen jednou. Ve druhém poločase jsme domácí rozběhali a šli do vedení, které jsme postupně navyšovali," těšilo manažera Gardenline Lukáše Vobeckého."

Mados MT Hradec Králové – Gardenline Litoměřice 2:7 (1:1)

Branky: a nahrávky: 4. Semerád (Novotný), 39. Semerád (Beran) – 10. Tichý (Rodrigo), 23. Tichý (Hrdý), 24. Krok, 25. Hrdý, 27. Krok (Vagnao), 29. Pereira (Rodriguez), 39. Vagnao (10 m kop). ŽK 1:1, r. Gasnárek, Čep, 146.

Gardenline Litoměřice: Vavrek (Bartůněk) – Taverna, Hrdý, Two, Filinger, Vagnao, Danilinho, Krok, Wenderson, Macháček, Sedláček, Tichý.

25.2.2017 VSTUP DO DISKUSE

Václavské náměstí v Lovosicích rozkvetlo
3

Lovosičtí připravili na Václavském náměstí kvetoucí překvapení

Výroba registračních značek pro motorová vozidla ve Štětí. Pracovnice firmy Edita Srbová vyndavá dvojici potažených značek.
4 22

Padělky registračních značek aut zkomplikuje hologram

V Žalhosticích zdobili kraslice pod dohledem mistryně lidové umělecké tvorby

Žalhostice - V některých obcích na Litoměřicku se před Velikonocemi pořádají výstavy nebo i ukázky zdobení kraslic.

Roudnice nad Labem – Tři jednotky hasičů vyjely v pondělí v podvečer k požáru světleného označení prodejny Billa v roudnické Kratochvílově ulici.

Únosce hrozil uneseným dětem zabitím, popisuje obžaloba

Litoměřicko – Únosce dětí z Litoměřicka ohrožoval své oběti zbraní, opakovaně jim vyhrožoval i zabitím. Vyplývá to z obžaloby. Případ Zdeňka Hryščenka projedná ústecký krajský soud příští týden. Státní zastupitelství pro muže navrhuje zabezpečovací detenci.

Pořadatelé roztřídili pro komise přes 800 vzorků vín

Litoměřice – Hala vinařství společnosti Agrofrukt Kamýk v Žalhosticích je už několik dní místem uskladnění vín přihlášených do jubilejního 15. ročníku Vinařské Litoměřice. Organizátoři z pořádající firmy Ortopedické centrum zkontrolovali a podle speciálního programu roztřídili pro 17 hodnotitelských komisí vzorky přihlášených 820 vín od 120 vinařů z ČR a zahraničí.