Poslední neměl nárok

Hradec Králové - Futsalisté Gardenline Litoměřice překvapení nepřipustili. V 19. kole Chance futsal ligy porazili Mados Hradec Králové 7:2 a jsou se stejným počtem bodů jako čtvrtá Sparta na páté příčce.

25.2.2017

Futsalisté Gardenline u posledního nezaváhali.Foto: Tomáš Hájek

Mados Hradec Králové - Gardenline Litoměřice 2:7

Na hřišti posledního celku Chance futsal ligy se hráči Gardenline Litoměřice rozehrávali celý první poločas, po kterém na ukazateli skóre svítil překvapivě nerozhodný stav 1:1. Teprve pak se začali střelecky prosazovat.

I přes vysokou porážku kouč Hradce Michal Stříž svěřence pochválil. „Byl jsem spokojený s prvním poločasem, ve kterém jsme i přes oslabenou sestavu byli rovnocenným soupeřem. Možná jsme i místy byli lepší a mohli vedení navýšit, bohužel jsme to pak soupeři usnadnili."

Myslel tím nevydařenou část, kdy domácí inkasovali v rychlém sledu pět branek. „Takže jsme se to pak museli snažit dohrát hlavně se ctí. Klukům musím za odvedenou práci poděkovat, Litoměřice ale především ve druhém poločase ukázaly svoji sílu a zaslouženě zvítězily."

Tři body byly povinné, ovšem Gardenline si jich cení. „Vezeme důležité tři body, ale nebylo to jednoduché utkání. Opět jsme byli silní na míči, v prvním poločase nám však chyběl pohyb. V obraně jsme měli velká okna, naštěstí domácí skórovali jen jednou. Ve druhém poločase jsme domácí rozběhali a šli do vedení, které jsme postupně navyšovali," těšilo manažera Gardenline Lukáše Vobeckého."

Mados MT Hradec Králové – Gardenline Litoměřice 2:7 (1:1)

Branky: a nahrávky: 4. Semerád (Novotný), 39. Semerád (Beran) – 10. Tichý (Rodrigo), 23. Tichý (Hrdý), 24. Krok, 25. Hrdý, 27. Krok (Vagnao), 29. Pereira (Rodriguez), 39. Vagnao (10 m kop). ŽK 1:1, r. Gasnárek, Čep, 146.

Gardenline Litoměřice: Vavrek (Bartůněk) – Taverna, Hrdý, Two, Filinger, Vagnao, Danilinho, Krok, Wenderson, Macháček, Sedláček, Tichý.

25.2.2017 VSTUP DO DISKUSE

Městská nemocnice v Litoměřicích.

Zastupitelé schválili změnu právní formy litoměřické nemocnice

Na obchod v Úštěku si posvítili celníci, našli padělky značek

Den s cementárnou zpestří David Kraus a Adam Mišík

Čížkovice - Již tradiční Den s cementárnou v Čížkovicích proběhne letos v sobotu 27.5. Bohatý program pro děti i dospělé je koncipován tak, aby veřejnost měla šanci poznat provoz výroby cementu, ale aby se zároveň i pobavila.

Rodiče, neváhejte. Příměstské tábory na prázdniny se plní

Litoměřicko – Příměstské tábory mají mezi rodiči a dětmi rok od roku větší oblibu. Pokud totiž děti nechtějí vyjet na dva týdny na tábor, ale přesto chtějí mít zajímavé prázdniny, jsou pro ně příměstské tábory ideální volbou.

Čtyři návrhy kuchyně, která bude součástí obýváku

Manželé stojí před rozhodnutím, zda koupit byt. Bojí se totiž, že se jim do jedné místnosti nemůže vejít kuchyň, jídelní kout i obývák. Od toho je tu naše designérka Bára, která ukáže, že i na malém prostoru lze skloubit více funkcí.