„První poločas byl vyrovnaný, žádný z týmů se nedostal do výraznějšího vedení. Nám ale vyšel nástup do třetí čtvrtiny, kterou jsme vyhráli 13:0, což, jak se později ukázalo, rozhodlo celý zápas.

Plzeň jinak dobře bránila, stejně tak i my, to je patrné z celkového skóre. Bohužel to tam tentokrát tak nepadalo, jenže to ani soupeři. Ten v poslední části stáhl na rozdíl šesti bodů, ale vítězství jsme si vzít nenechali," mohl být spokojený domácí asistent Rudolf Šotnar.

S jednou porážkou je litoměřický Slavoj druhý za Královskými sokoly a v dalším kole se v neděli 13. listopadu představí na palubovce BC Vysočina.

Slavoj BK Litoměřice - BK Lokomotiva Plzeň 64:54 (19:16, 32:32, 49:39)

Body a sestavy: Kroutil 13, Klimeš 12, Žampach 9, Bašta 8, Šotnar 7, Bambas 4, Klouda 4, Slunečko 3, Dvořáček 2, Zbroj 2, Karlovský, Kynzl - Honomichl 16, Lejsek 13, Partyngl 6, Říha 5, Kovanda 4, Veselý 4, David 2, Fleischhans 2, Vondra 2, Doljak. Střelba 3b.: 27/5:11/2. Střelba 2b.: 43/20:53/21. TH: 11/9:12/6. Doskoky: 51:40. Chyby: 15:18. Rozhodčí: Dvořák, Vošahlík. Diváci: 130.