Basketbalisté Lovosic těsně porazili Nový Bor

Lovosice – V dalším kole oblastního přeboru si basketbalisté Lovosic mohli připsat své první vítězství, neboť soupeřem jim byl Nový Bor, který dokázali domácí v loňském roce dvakrát porazit.

27.10.2010

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Martin Sidorják

Začátek tomu také nasvědčoval, když domácí vedli 6:2, ale pak se taktovky chopili Novoborští, kteří hráli daleko kolektivněji a dokázali z chyb domácího týmu vytěžit maximum. Hosté navýšili náskok především ve druhé části, kdy se Lovosičtí trápili hlavně v útoku.

Třetí část sehrála Lovochemie na výbornou. Nejenže dokázala zlikvidovat třináctibodovou ztrátu, ale v páté minutě po šňůře čtrnácti bodů v řadě se dokonce ujala vedení. A když mezi sedmou a devátou minutou udělali domácí podobnou šňůru, šlo se jim do poslední části rozhodně lehčeji.

Hosté však nehodili flintu do žita a i když domácí vedli ještě v sedmé minutě o čtrnáct bodů, dokázali v závěru po naprosto zbytečných chybách lovosických hráčů stáhnout jejich náskok na minimum.

Lovosice si však první výhru nakonec nenechaly vzít a hlavně díky třetí části si ji po utkání náležitě vychutnaly vítězným pokřikem.

Oblastní přebor:
Lovosice – Nový Bor 77:74 (30:43)
, Puchar ml. 21, Prokop a Žižka po 15, Pova 13, Puchar st. 8, Malý 5, Hrdlička, Chovaneček a Šmíd.

27.10.2010

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Porta Bohemica.

Litoměřická NEJ: Jediná Brána Čech v České republice

Račice – „O víkendu bude vyprodáno, lístků moc nezbývá,“ říká šéf organizátorů Jan Boháč a čeká 10 000 diváků. Přípravy gradují.

Hacker z Mostu vylákal z lidí statisíce korun

Ústecký kraj - Mladík, který okrádal pomocí Facebooku, skončil před soudem.

Po strništi bos je v kinech. Režisér Jan Svěrák se narodil v Žatci

Litoměřice, ČR - Jan Svěrák s otcem Zdeňkem nyní uvedli do kin zatím poslední novinku Po strništi bos. Jejich společné filmy patří k nejvýznamnějším dílům české kinematografie, za Kolju získali Oscara.

Mistrovství světa v kanoistice autům uzavře Račice a Záluží

Račice – Už ve středu 23. srpna na račickém kanálu vypukne Mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Policie proto v příštím týdnu očekává velký příliv sportovních příznivců.