VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: ŠTĚTÍ

Strážníci ve Štětí dostali služebního psa

Štětí – U posledního kulatého stolu fóra Zdravé město Štětí, zaměřeného na bezpečnost a problematiku drog, padlo z řad občanů několik námětů a otázek. Požadavek byl na posílení sboru strážníků a větší kontrolu místních částí.

Štětská VOŠ se stala fakultní školou

Štětí - Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola ve Štětí se může pyšnit dalším puncem kvality. Získala ho po podpisu smlouvy s Přírodovědnou fakultou UJEP v Ústí nad Labem, která jí přiznává označení Fakultní škola.

Kraj schválil dotaci 60 milionů pro novou Labe arénu ve Štětí

Ústecký kraj, Štětí - Krajští zastupitelé schválili šedesátimilionovou dotaci na výstavbu první etapy Labe arény ve Štětí. V jejím rámci vznikne nová loděnice se sportovním zázemím pro veslaře a kanoisty.

Ve štětském DDM připravili pro děti čtyři tábory

Štětí – Dům dětí a mládeže ve Štětí připravil pro členy svých zájmových útvarů a klubů i pro ostatní děti na letošní prázdniny čtyři tábory.

Co dělali štětští strážníci v loňském roce

Štětí – Zastupitelé města se ve čtvrtek na svém veřejném zasedání seznámili se zprávou Městské policie za rok 2014. Proti předchozímu roku se situace ve městě na úseku bezpečnosti, potírání protispolečenských jevů, trestné činnosti a přestupků zlepšila, ale v porovnání s počtem 10 tisíc obyvatel zůstává město Štětí stále na špici mezi městy litoměřického okresu.

Do Mariánských Lázní přijede na MS plochodrážní elita

Štětí – Hodně zajímavá motoristická akce se chystá v sobotu 20. června v Mariánských Lázních, kde se na jediném českém stadiónu na dlouhou plochou dráhu pojede mistrovství světa.

FOTO: Proboštovu stačil k výhře nad Štětím jediný gól

Proboštov – V posledním kole krajského přeboru nastoupilo Štětí na hřišti Proboštova, který ještě bojoval o záchranu.

Dechová hudba ve Štětí slaví kulaté výročí. Ve městě funguje již 70 let

Štětí - Výjimečné jubileum slaví v tomto roce dechová hudba ve Štětí. Od vzniku souboru uplyne letos 70 let. První koncert kapely, kterou dal roku 1945 dohromady muzikant Josef Reichelt, byl na zahradě restaurace Slovanka ve prospěch dětských škol. Město si výročí připomene v sobotu 13. 6. 2015, kdy proběhne od 14 hodin na Husově náměstí slavnostní koncert.

Štětí vedlo v páté minutě o dva góly, body ale nemá

Štětí – Měla to být jasná záležitost, ale nebyla. Fotbalisté SK Štětí v domácím utkání 29. kola krajského přeboru podlehli předposlední Kadani 3:4.

FOTO: Závodní veterány se předvedly ve Štětí

Štětí - Do 2. etapy 27. ročníku Mělnické Veteran Rallye v sobotu startovali účastníci závodu po občerstvení a výstavě vozidel z Nového náměstí ve Štětí.

Rychlík srazil u Štětí ženu, na místě zemřela

Štětí - Vlak srazil odpoledne mezi Hoštkou a Štětím ženu, která pak na místě zemřela. ČTK to řekla krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Provoz na trati z Lysé nad Labem do Ústí nad Labem byl v místě srážky zastaven.

Štětí se na hřišti 1. FC Spořice neprosadilo

Spořice – Úvodní minuty duelu krajského přeboru patřily domácím fotbalistům. Ve třetí minutě nechal za sebou Ransdorf útočníka Spořic a dorostenec Koráň, který dostal příležitost v tomto utkání od začátku, zachraňoval před nabíhajícím hráčem odkopem na roh.

FOTO: Bazény na koupališti ve Štětí už jsou napuštěné

Štětí - Do třetí sezony letos 29. května vstoupí provoz zrekonstruovaného koupaliště ve Štětí, které patří mezi nejmodernější v Ústeckém kraji.

FOTO: Lípa, která pamatuje prusko - rakouskou válku, je ošetřena

Štětí - Město se po válce díky výstavbě papíren celé změnilo. Z předválečné zástavby zůstalo pouze několik domů, změny ovlivnily i zeleň. Z původních stromů se dneška dočkalo jen několik jedinců, mezi nimi lípa velkolistá na dnešním Novém náměstí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies