VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: ŠTĚTÍ

Město modernizuje svá sportoviště

Štětí – Už příští měsíc by se měli dočkat sportumilovní obyvatelé Štětí nově zrekonstruovaných sportovišť. Město financuje dvě investiční akce z vlastního rozpočtu.

Štětí dvakrát vedlo, ale body má Jiřetín

Štětí – Utkání předních celků nejvyšší krajské soutěže zahájili fotbalisté SK Štětí skvěle. Ve čtvrté minutě si na centr po rozehraném rohovém kopu naskočil Slanička a gólman Jiřetína Aschenbrenner poprvé kapituloval – 1:0.

MONDI nahlásilo na dnešek odstávku

Štětí - Od šesti hodin ráno do půlnoci budou dnes odstaveny rozhodující provozy závodu MONDI ve Štětí. Děje se tak z důvodu technologických problémů na odpařovací stanici.

Hrobečtí sice nastříleli pět gólů, ale tři body nezískali

Střekov – Znovu to byl bláznivý zápas. Hrobce nastřílely v duelu nejvyšší krajské soutěže pět branek (před týdnem i Neštěmicím), ale na výhru za tři body jim to nestačilo.

Štětí má zájem na zlepšení komunikace s papírnami

Štětí - Vídeň je od Štětí dost daleko, autem do rakouské metropole dojedete za čtyři hodiny. Je to paradox, ale mnohem déle trvá, než se odtud, konkrétně od vrcholného managementu společnosti MONDI, dostane české veřejnosti informace o novinkách, které se ve štětském závodě realizují či chystají. Management ve Štětí přitom česky umí, ale mluvit nesmí.

Takový obrat už nemohl nikdo čekat

Chomutov – Fotbalisté SK Štětí? Ti aspirují na titul mistr obratů. V úvodním kole prohrávali doma s Hrobcemi ještě v 85. minutě o dva góly, ale nakonec dovedli zápas až do úspěšného penaltového rozstřelu. Ve víkendovém duelu nejvyšší krajské soutěže se jim povedl ještě lepší kousek.

FOTO: Štětí vstalo z mrtvých po vyloučení Brandejse

Štětí – Už to vypadalo, že si Hrobce odvezou ze Štětí plný bodový zisk, ale to by nesměly v sobotním parném dopoledni zkolabovat. Výrazně tomu napomohlo zbytečné vyloučení Brandejse v 83. minutě.

Cyklisté se vydají do Texasu. Připravené jsou tři trasy

Štětí - V sobotu 8. srpna ve 14 hodin startuje z Nového náměstí ve Štětí už sedmá vyjížďka na kolech po Štětsku nazvaná Tour De Texas.

Baví mě najít kešku na místě, o kterém jsem nevěděla, říká hráčka

Štětí – Šplhání na tovární komín, lezení po zemi na Rudém náměstí nebo dvoudenní přechod Krkonoš. Takové zážitky má Magdaléna Tydrichová ze hry geocaching, ve které jde o hledání pokladů neboli keší.

Frey: Máme natolik zkušené mužstvo, abychom se vrátili do divize

Štětí – V zápase předkola Poháru FAČR proti vloni třetímu celku divize FK Litoměřice prokázali svěřenci kouče Josefa Vinše, že mají svou herně taktickou kvalitu. Tou nadstavbou myslíme i kondici a v neposlední řadě srdíčko.

Řidič ani nevěděl, jak se jmenuje

Štětí - Při hlídkové činnosti zjistila hlídka štětské městské policie v ulici U Stadionu jedoucí Ford Ka, který bezdůvodně přejížděl z pravého jízdního pruhu do levého. Auto zastavili a jeho řidiče vyzvali k předložení dokladů potřebných k řízení vozidla.

Obyvatele Štětí stále trápí zápach

Štětí - Na zápach z místních papíren, a to především v nočních hodinách, si vytrvale stěžují obyvatelé Štětí.

Strážníci ve Štětí dostali služebního psa

Štětí – U posledního kulatého stolu fóra Zdravé město Štětí, zaměřeného na bezpečnost a problematiku drog, padlo z řad občanů několik námětů a otázek. Požadavek byl na posílení sboru strážníků a větší kontrolu místních částí.

Štětská VOŠ se stala fakultní školou

Štětí - Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola ve Štětí se může pyšnit dalším puncem kvality. Získala ho po podpisu smlouvy s Přírodovědnou fakultou UJEP v Ústí nad Labem, která jí přiznává označení Fakultní škola.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies