VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LOVOSICE

Dalším nováčkem v týmu Lovců je Filip Motejl

Lovosice - Házenkářské základy se v Lovosicích naučila dvojčata Motejlova. Zatímco Nikola Motejlová už je od loňské sezóny členkou týmu žen DHC Slavia Praha, její bratr Filip se do týmu mužů podívá premiérově letos. Jeho rozhovor si můžete přečíst už dnes.

Biztweet.cz: Armex Oil v zóně v Lovosicích zaměstná až 4000 lidí

Lovosice - Děčínský obchodník s ropnými produkty Armex Oil plánuje postavit novou průmyslovou zónu v Lovosicích na Litoměřicku a v ní zaměstnat až 4000 lidí. Uvedl to server biztweet.cz. Podle dokumentu, předloženého ke schvalování vlivů stavby na životní prostředí, budou v centru projektu čtyři velké haly.

Kontejnery pod zemí chtějí 
i Lovosice

Lovosice – Město Lovosice bude žádat o dotaci na vybudování podzemních kontejnerů na odpady. Rada města již schválila firmu, která zpracuje projekt a žádost o poskytnutí podpory. Město plánuje zbudovat celkem 8 podzemních kontejnerových stání po celém městě.

FOTO: Lovosice se vrátily do minulosti

Lovosice - Lovosické kulturní léto pomalu končí, jeho vyvrcholením se v sobotu staly historické Valdštejnské slavnosti s bohatým odpoledním programem v lesoparku Osmička.

Oslavami vzpomenou Lovosičtí na Valdštejna

Lovosice - Oslavy povýšení Lovosic na město se letos uskuteční v sobotu 20. srpna. Zásluhu na „pozdvižení" Lovosic na městečko má pan Adam ml. z Valdštejna a pochopitelně i císař Rudolf II., který majestát 4. července 1600 podepsal.

Na vaší straně: Zarostlý „kruhák“ po dotazu posekali

Lovosice – Řada čtenářů Deníku si stěžovala na neudržovanou zeleň na kruhovém objezdu na silnici I/15 v Lovosicích poblíž areálu firmy Preol.

Valdštejnské slavnosti proběhnou o víkendu na Osmičce

Lovosice - Na nadcházející víkend se v Lovosicích chystá další akce v rámci Lovosického kulturního léta (www.lokul.net), Valdštejnské slavnosti.

Děti poznávají Litoměřice a Lovosice

Lovosice - Příměstský tábor je alternativou ke klasickým vícedenním táborům. Děti stráví den plný pohybu, zábavy a dobrodružství s novými kamarády a večer mohou být opět doma s rodiči.

Punk i rap Lovosické kulturní léto pokračovalo multižánrovým Žafestem

Lovosice - Pestrou přehlídku kapel nebo divadelní vystoupení nabídl další ročník multižánrového festivalu Žafest, který probíhal od během pátku a soboty v prostoru lesoparku Osmička v Lovosicích.

Do Lovosic přišel z Plzně David Bičiště

Lovosice - Do „A" týmu Lovců před novou sezónou přišlo šest nových hráčů. Mezi nimi také pravá spojka David Bičiště z Plzně. Lovosickým divákům se poprvé na domácí palubovce představil v průběhu turnaje O pohár Františka Arnošta. A hned se uvedl několika parádními góly.

Lovosický Žafest startuje již v pátek

Lovosice - Začátek Lovosického Žafestu je již na spadnutí. Pomyslné festivalové brány se návštěvníkům otevřou již v pátek v lovosickém lesoparku Osmička. Lovosice budou multikulturní festival hostit již po jedenácté.

Janek Piegl: Máme Nevereš, PSH i nahé krásky

Lovosice /ROZHOVOR/ - Na multikulturní festival Žafest zve v pátek 12. srpna i v sobotu 13. srpna do lovosického lesoparku Osmička spolek Békadlikoš.

Kotelny v Lovosicích dosloužily

Lovosice - V současné době probíhá na různých místech Lovosic likvidace nevyužívaných plynových kotlů. Kotle jsou odstraňovány z kotelen po celém městě. Jedná se celkem o 16 objektů. Některé budovy, které již město neplánuje dále využívat, by mohly být nabídnuty k prodeji.

Lovosický Žafest bude již příští týden

Lovosice - V lesoparku Osmička ožije příští pátek již 11. ročník multikulturního festivalu Žafest. Probíhat bude až do nedělního rána.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies