VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LOVOSICE

Lovosický Žafest startuje již v pátek

Lovosice - Začátek Lovosického Žafestu je již na spadnutí. Pomyslné festivalové brány se návštěvníkům otevřou již v pátek v lovosickém lesoparku Osmička. Lovosice budou multikulturní festival hostit již po jedenácté.

Janek Piegl: Máme Nevereš, PSH i nahé krásky

Lovosice /ROZHOVOR/ - Na multikulturní festival Žafest zve v pátek 12. srpna i v sobotu 13. srpna do lovosického lesoparku Osmička spolek Békadlikoš.

Kotelny v Lovosicích dosloužily

Lovosice - V současné době probíhá na různých místech Lovosic likvidace nevyužívaných plynových kotlů. Kotle jsou odstraňovány z kotelen po celém městě. Jedná se celkem o 16 objektů. Některé budovy, které již město neplánuje dále využívat, by mohly být nabídnuty k prodeji.

Lovosický Žafest bude již příští týden

Lovosice - V lesoparku Osmička ožije příští pátek již 11. ročník multikulturního festivalu Žafest. Probíhat bude až do nedělního rána.

V prázdném Lovoši by mohla být kinokavárna i pivovar

Lovosice - Vedení města Lovosice v současné době hledá možné varianty pro využití prostor, které jsou součástí kulturního střediska Lovoš.

Lávky a mosty v Lovosicích budou zrekonstruované ještě letos

Lovosice - Mostky a lávky v Lovosicích, které v minulosti podlehly zejména ničivým povodním, budou díky přidělení dotace dokončeny do 30. listopadu letošního roku.

V Lovosicích se představí na 200 atletů starších 35 let ze šesti zemí

Lovosice – Zdejší atletický oddíl vychoval stovky závodníků, mnozí z těch dříve narozených se podílejí na výchově mládeže a stále ještě jsou v pohybu, nebo pomáhají při soutěžích jako rozhodčí či organizátoři. Ti ostatní se nezapomenou na závorníky alespoň podívat a fandit jim.

V Lovosicích roste nové hřiště s lezeckou věží

Lovosice - V současné době jsou v plném proudu stavební práce na realizaci nového víceúčelového sportovního hřiště v Lovosicích, které bude stát v místě starého betonového hřiště ve vnitrobloku mezi gymnáziem a základní školou Antonína Baráka. Areál nebude určený pouze pro školy, ale bude přístupný i veřejnosti.

Berka: Čtyři leváci v týmu, to jsme v Lovosicích dlouho neměli

Lovosice - Necelé dva týdny mají za sebou Lovci v rámci přípravy na novou sezónu 2016/2017. Stihli v nich kondiční soustředění v Krkonoších a v kádru mají několik nováčků. O tom, jaká je aktuální situace v týmu a co na hráče ještě v létě čeká, si můžete přečíst v rozhovoru s trenérem Milanem Berkou.

V Lovosicích rozdělovali granty

Lovosice – Rada města Lovosice poskytla finanční dar spolku Mozaika, Svazu tělesně postižených a spolku Šance, který organizace použijí na pokrytí nákladů spojených s užíváním prostor, ve kterých poskytují své služby.

Čadíci míří promítat do Lovosic

Lovosice - Už příští víkend začne v lovosickém parku Osmička Filmové léto. Již tradičně zajistí promítání filmů Kinematograf bratří Čadíků.

Festival Osmička pořadatele překvapil

Lovosice – Novinka letošního Lovosického kulturního léta Festival Osmička ( 15. - 16.7.) po páteční i sobotní večer nabídl několik hudebních stylů v podání kapel, DJs i jednotlivých vystupujících.

Infocentrum nabízí také novou knihu. V červnu ho navštívilo 1201 lidí

Lovosice - Po pozvolném rozjezdu je v současné chvíli návštěvnost na informačním středisku v průměru 40 lidí za den. Statistika návštěvnosti za poslední tři měsíce se stále zvyšuje.

Lovosičtí odevzdali stovky elektrospotřebičů, dostali ocenění

Lovosice – Snaha občanů Lovosic při recyklaci elektronických zařízení během loňského roku určitě nebyla marná.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies