VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LITOMĚŘICE

Připomeňte si: Fotografie z Hasičských slavností 2004

Litoměřice - Prohlédněte si 13 let staré fotografie z Hasičských slavností, které proběhly v Litoměřicích v roce 2004. Město tehdy navštívil například i tehdejší ministr vnitra Stanislav Gross.

FOTOGALERIE: Připomeňte si minulé ročníky Hasičských slavností v Litoměřicích

Litoměřice - 7. ročník Hasičských slavností v Litoměřicích se blíží. Proběhnou již v pátek 9. a v sobotu 10. června 2017. Zde si na spoustě fotografií můžete připomenout některé z minulých ročníků.

FOTO: Strážníci odchytávali u Hlinné koně a v Litoměřicích psa

Litoměřice – Litoměřičtí strážníci vyjeli v pondělí 5. června ráno k odchytu několika koní. Zvířata se volně pohybovala podél silnice na výjezdu z Litoměřic ve směru na Hlinnou. Strážníci je po odchytu odvedli zpět do ohrady, ze které předtím uprchli.

Druhá možnost: Vyhrajte s Deníkem vstupenky na Hasičské slavnosti

Litoměřice – Po třech letech se do Litoměřic vrátí největší a nejvýznamnější akce svého druhu v Česku. Hasičské slavnosti se uskuteční od pátku 9. do soboty 10. června.

FOTO: Dětský den na litoměřickém koupališti se vydařil

Litoměřice - Ideální počasí zajistil pořadatel - Městská sportovní zařízení v Litoměřicích - na sobotu 4. června 2017 pro tradiční akci.

Vyhrajte s Deníkem vstupenky na Hasičské slavnosti

Litoměřice – Po třech letech se do Litoměřic vrátí největší a nejvýznamnější akce svého druhu v Česku. Hasičské slavnosti se uskuteční od pátku 9. do soboty 10. června.

Ve skleníku mám hada, volal muž na pomoc litoměřické strážníky

Litoměřice – Nepříjemné překvapení čekalo ve vlastním skleníku muže z Litoměřic. Když do něj vešel, narazil tu na hada. Plaz si totiž vyhlédl teplé a chráněné místo na okraji města v jedné ze zahrad v ulici Na Výsluní.

Litoměřice zjišťují chování řidičů

Litoměřice - Než město vytvoří dopravní koncepci, chce znát názor lidí. Lidé se mohou vyjádřit v anketě.

Na akci U-žít Litoměřice zítra vystoupí i Lenka Dusilová

Litoměřice – Už v pátek 2.6. se od 14 hodin na Mírovém náměstí v Litoměřicích koná festival U-žít Litoměřice. Primárně je zaměřený na ukázky šetrné dopravy a úsporné energetiky.

Nekonečný příběh, jedna uzávěra končí, druhá začíná

Litoměřice – Okružní křižovatka na Kocandě by se od pondělí 12. června měla uzavřít na celý měsíc. Doprava bude svedena do ulic Marie Pomocné a Nádražní.To je pro řidiče špatná zpráva.

Za špice ze Španělska zaplatila žena 60 tisíc, pes ale nedorazil

Litoměřice – To, že je internet plný podvodníků, kteří se z důvěřivých lidí snaží různými způsoby vylákat peníze, se před nedávnem přesvědčila i žena z Litoměřicka. Přes internetovou inzerci si chtěla pořídit štěně trpasličího špice ze Španělska.

Trenéři mají pro světový šampionát k dispozici širší kádr hokejbalistů

Litoměřicko – Vedle dvou šampionátů v Labe aréně Račice, z nichž Mistrovství Evropy ve veslování v pondělí skončilo, proběhne na Litoměřicku ještě jedna vrcholná akce – Mistrovství světa WBHF v hokejbalu.

Nový nájemce Zahrady Čech se zaváže na čtrnáct let

Litoměřice – Zastupitelé Litoměřic schválili záměr pronájmu areálu výstaviště Zahrada Čech na dalších 14 let.

Na slavnosti do Litoměřic míří stovky hasičů

Litoměřice – Už za 14 dní se v Litoměřicích bude konat 7. ročník Hasičských slavností. Dvoudenní akce proběhne od pátku 9. do soboty 10. června na výstavišti Zahrada Čech. V sobotu se programu přesune také na Mírové a Lodní náměstí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení