VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LITOMĚŘICE

Žáci vařili pod dohledem starších kamarádů

Litoměřice - Dvacítka žáků ze Základní školy v Brozanech nad Ohří dostala od své ředitelky netradiční odměnu za výsledky dosažené v tomto školním roce.

Tržnici Zahrady Čech navštívily první den tisíce lidí

Litoměřice – Prvních několik tisíc lidí, především skalních zahrádkářů, navštívilo ve středu na výstavišti Zahrada Čech největší tržnici v Čechách. Letos pětidenní akci obsadilo téměř 350 obchodníků z Česka, Polska a Slovenska.

Litoměřické kino Máj nabídne návštěvníkům i letní terasu

Litoměřice – Zřejmě už během následujícího měsíce si návštěvníci litoměřického kina Máj budou moci posedět také na venkovní terase. Ta vzniká směrem do dvora, kde sídlí Základní škola Lingua Universal.

Oblíbená Tržnice Zahrady Čech startuje i v dešti

Litoměřice - Zahrádkáři míří od dnešního dne do Litoměřic na oblíbenou Tržnici Zahrady Čech.

Litoměřicko vydolovalo tři body ze Štěchovic

Štěchovice – Konečně se dočkali. Fotbalisté FK Litoměřicko poprvé na jaře vyhráli. A to se přitom představili v 21. kole ČFL na trávníku Štěchovic, které sedmkrát v řadě bodovaly.

Tržnici Zahrady Čech doplní opět Bydlení

Litoměřice – Zahrádkáři míří do Litoměřic. Ve středu 5. dubna tu totiž začíná Tržnice Zahrady Čech. Otevřeno bude až do neděle vždy od 9 do 17 hodin.

V Pokratické budou řídit provoz semafory

Litoměřice – Provoz horní části Pokratické ulice v Litoměřicích budou od tohoto týdne řídit semafory. Severočeská vodárenská společnost jako investor stavby tam zahájí opravu kanalizace. Stavební práce mají být dokončeny do 25. června.

Po úspěchu "klavírů" mají mladí hudebníci medaile i ze "smyčců"

Litoměřice - Na úspěchy v nedávném krajském kole klavírní soutěže ZUŠ navázali žáci litoměřické školy i ve hře na smyčcové nástroje. Z Teplic si po krajské soutěži odvezli celkem pět ocenění.

Zaparkovaná auta zkomplikovala úklid centra Litoměřic

Litoměřice – Desítky aut nechali v sobotu jejich majitelé zaparkované na Mírovém náměstí v Litoměřicích i přesto, že je na jednodenní zákaz parkování kvůli blokovému čištění ulic upozorňovaly zónové dopravní značky.

Spisovatel Jiří Walker Procházka bavil děti v ZŠ Havlíčkova

Litoměřice - Stalo se v naší škole již tradicí, že si vždy na jaře zveme někoho ze současných českých spisovatelek a spisovatelů, kteří píší knihy pro děti. Jsou totiž ti nejkompetentnější pro to, aby děti zaujali svými knížkami a tak je přetáhli do děje zajímavých příběhů od počítačů a televizí.

O víkendu budou silničáři frézovat část silnice Na Valech

Litoměřice – Během soboty a neděle bude probíhat frézování části vozovky ulice Na Valech v Litoměřicích. Frézování bude probíhat za plného provozu.

Čištění ulic začne první dubnový den

Litoměřice - Většina chodníků v Litoměřicích již po zimě prošla prvním úklidem. S výjimkou Palachovy ulice, jejíž rekonstrukce bude zanedlouho zahájena. Zároveň s tím začíná úklid silnic, protože je zřejmé, že zima skončila.

Simona Baumrtová je pošesté Nejúspěšnějším sportovcem roku Ústeckého kraje

Žatec, Ústecký kraj /ROZHOVOR/ - V anketě spolupořádané Deníkem uspěla také roudnická kanoistka Tereza Fišerová. Ovládla mládežnickou kategorii jednotlivců.

Championem Vinařských Litoměřic je Rulandské šedé z Prahy

Litoměřice - Komise degustátorů ve čtvrtek 30.3. po dvoudenním hodnocení obodovaly poslední várku z 820 vzorků přihlášených do soutěže při 15. ročníku Vinařské Litoměřice.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies