VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LITOMĚŘICE

Tržnice nelámala rekordy, ale návštěvníky uspokojila

Litoměřice – Letošní Tržnici a Bydlení na Zahradě Čech potrápilo chladné počasí, přesto jsou pořadatelé spokojeni jak s účastí prodejců, kterých přijelo na 350, tak s návštěvností, jež byla v neděli před uzavřením výstaviště odhadována kolem 30 tisíc lidí.

Úklid Česka probíhal v Litoměřicích hned na několika místech

Litoměřice - Celorepubliková akce ukliďme Česko proběhla dnes i v Litoměřicích. Dobrovolníci uklízeli hned na několika místech. Mezi zodpovědnými občany nechyběli ani politici různých úrovní.

O nové Little Star rozhodne porota již dnes večer

Litoměřice – Rekordní počet mladých interpretů soutěžících ve třech kategoriích poslala do finále porota na semifinále soutěže, které se uskutečnilo koncem února.

Nekoukejte do mobilu, varují policisté školáky

Litoměřice - Akce zaměřená na správné přecházení dětí přes silnice probíhá tento týden v řadě měst Ústeckého kraje. Dnes 7.4. policisté dohlíželi na školáky například poblíž Základní školy Boženy Němcové v Litoměřicích.

Žáci vařili pod dohledem starších kamarádů

Litoměřice - Dvacítka žáků ze Základní školy v Brozanech nad Ohří dostala od své ředitelky netradiční odměnu za výsledky dosažené v tomto školním roce.

Tržnici Zahrady Čech navštívily první den tisíce lidí

Litoměřice – Prvních několik tisíc lidí, především skalních zahrádkářů, navštívilo ve středu na výstavišti Zahrada Čech největší tržnici v Čechách. Letos pětidenní akci obsadilo téměř 350 obchodníků z Česka, Polska a Slovenska.

Litoměřické kino Máj nabídne návštěvníkům i letní terasu

Litoměřice – Zřejmě už během následujícího měsíce si návštěvníci litoměřického kina Máj budou moci posedět také na venkovní terase. Ta vzniká směrem do dvora, kde sídlí Základní škola Lingua Universal.

Oblíbená Tržnice Zahrady Čech startuje i v dešti

Litoměřice - Zahrádkáři míří od dnešního dne do Litoměřic na oblíbenou Tržnici Zahrady Čech.

Litoměřicko vydolovalo tři body ze Štěchovic

Štěchovice – Konečně se dočkali. Fotbalisté FK Litoměřicko poprvé na jaře vyhráli. A to se přitom představili v 21. kole ČFL na trávníku Štěchovic, které sedmkrát v řadě bodovaly.

Tržnici Zahrady Čech doplní opět Bydlení

Litoměřice – Zahrádkáři míří do Litoměřic. Ve středu 5. dubna tu totiž začíná Tržnice Zahrady Čech. Otevřeno bude až do neděle vždy od 9 do 17 hodin.

V Pokratické budou řídit provoz semafory

Litoměřice – Provoz horní části Pokratické ulice v Litoměřicích budou od tohoto týdne řídit semafory. Severočeská vodárenská společnost jako investor stavby tam zahájí opravu kanalizace. Stavební práce mají být dokončeny do 25. června.

Po úspěchu "klavírů" mají mladí hudebníci medaile i ze "smyčců"

Litoměřice - Na úspěchy v nedávném krajském kole klavírní soutěže ZUŠ navázali žáci litoměřické školy i ve hře na smyčcové nástroje. Z Teplic si po krajské soutěži odvezli celkem pět ocenění.

Zaparkovaná auta zkomplikovala úklid centra Litoměřic

Litoměřice – Desítky aut nechali v sobotu jejich majitelé zaparkované na Mírovém náměstí v Litoměřicích i přesto, že je na jednodenní zákaz parkování kvůli blokovému čištění ulic upozorňovaly zónové dopravní značky.

Spisovatel Jiří Walker Procházka bavil děti v ZŠ Havlíčkova

Litoměřice - Stalo se v naší škole již tradicí, že si vždy na jaře zveme někoho ze současných českých spisovatelek a spisovatelů, kteří píší knihy pro děti. Jsou totiž ti nejkompetentnější pro to, aby děti zaujali svými knížkami a tak je přetáhli do děje zajímavých příběhů od počítačů a televizí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies