VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LITOMĚŘICE

Legendární hity Vitacitu zahraje v Litoměřicích Miloš Dodo Doležal

Litoměřice - Grasselload II. je název metalového festivalu, který proběhne v sobotu 17. června na Lodním náměstí v Litoměřicích. Největším lákadlem pro fanoušky tvrdého rocku bude bezesporu vynikající kytarista a zpěvák Miloš Dodo Doležal, který se svou kapelou do play listu určitě zařadí i nesmrtelné hity legendární kapely Vitacit.

FOTO: Pro „deváťáky" byl na výstavišti připraven bohatý program

Litoměřice - Policisté se setkali s žáky devátých tříd základních škol na dvanáctém ročníku preventivní akce „Do života bez karambolů". V prostorách litoměřického výstaviště nabídli „náctiletým" dopolední program zaměřený na prevenci kriminality, bezpečnost v silničním provozu a základy poskytnutí první pomoci.

Geotermální energie: Výzkumné centrum se začne stavět letos na podzim

Litoměřice – Plány na využívání geotermální energie z nitra země nabírají konkrétní obrysy. V bývalých Jiříkových kasárnách ještě letos začne vznikat odborné zázemí pro výzkum geotermální energie za zhruba 50 milionů korun. Do roka by mělo být hotové.

Hasičské slavnosti pokořily dosavadní čtenářský rekord

Litoměřice - Téměř osmdesát tisíc navštívených stránek s fotogaleriemi z Hasičských slavností 2017 v Litoměřicích pokořilo dosavadní čtenářský rekord z předloňského leteckého dne v Roudnici nad Labem Memoriál air show. Tehdy bylo zobrazeno něco přes sedmdesát tisíc stránek.

FOTO: Chovatelé přivedli zvířata do parku

Litoměřice - Živými zvířaty ožilo prostranství před kavárnou v Jiráskových sadech v Litoměřicích. Chovatelé ze Žitenic tam během dopoledne předvedli na 30 zvířat.

Na radnici "bydlí" stovky lidí

Litoměřice – Jedna středně velká obec „bydlí" na litoměřickém městském úřadu. Ke 13. červnu je totiž v Litoměřicích na radnici přihlášeno 1 207 obyvatel k trvalému pobytu. Dvě třetiny z nich tvoří muži. Litoměřice mají přitom necelých 25 tisíc obyvatel.

Jahodové slavnosti nabídnou také čokoládovou fontánu

Litoměřice – Sezona jahod je v plném proudu. Pořádně se jich nabažit a ochutnat je ve spoustě kombinací mohou lidé už tuto sobotu na litoměřickém výstavišti Zahrada Čech.

FOTO: Začala oprava kruháku na Kocandě

Litoměřice - Oprava kruhového objezdu na Kocandě v Litoměřicích začala. Kvůli pokládce nového asfaltového povrchu musí řidiči počítat s omezením v dopravě.

Litoměřice čekají další uzavírky

Litoměřice – Obyvatele litoměřických ulic Kozinova a Dalimilova i řidiče, kteří tam projíždějí, čekají změny v dopravě. Už od úterý 13. června až do konce letošního roku bude po etapách stavební firma provádět rekonstrukce inženýrských sítí. Dít se tak bude vždy za úplné uzavírky daného úseku.

FOTO: Noc kostelů v Litoměřicích

Litoměřice - Křesťanské chrámy jako architektonický skvost, inspirace nebo místo prosté lidské útěchy, tak se lidem v pátek představily kostely a modlitebny na Litoměřicku. Lidem se otevřely v rámci Noci kostelů.

AKTUALIZOVÁNO

FOTO: Hasičské slavnosti v Litoměřicích 2017

Litoměřice - Hasičské slavnosti 2017 v Litoměřicích jsou minulostí. Podívejte se na fotografie z celých slavností. Nově jsme přidali snímky z večeního programu na Lodním náměstí.

FOTOGALERIE: Žáci představili slavnostní tabule

Litoměřice – Ještě během dnešního dopoledne si mohou zájemci prohlédnout v přísálí litoměřického domu kultury slavnostní tabule, které vytvořilo 19 žáků oboru kuchař číšník Střední školy pedagogické, hotelnictví a služeb v Litoměřicích.

FOTO: Do Litoměřic přijíždí technika na Hasičské slavnosti

Litoměřice - Největší svátek hasičů v Čechách začíná. Do Litoměřic postupně přijíždějí hasiči z celé republiky, ale i ze zahraničí. S historickou technikou dorazili dobrovolní hasiči a profesionálové najíždějí na výstaviště s technikou nejmodernější.

Program Hasičských slavností 2017

Litoměřice - Litoměřický deník vám přináší podrobný program letošních Hasičských slavností.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies