VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kultura

1.9.2015

FOTO: Folkem pokračovalo Litoměřické kulturní léto

Litoměřice – Folkovým festivalem pokračoval v sobotu první ročník Litoměřického kulturního léta. Kdo přišel za kvalitní folkovou muzikou, komornější atmosférou umocněnou kouzelným prostředím atria domu kultury, neprohloupil.

31.8.2015

FOTO: Labské léto bylo beznadějně vyprodané

Ústí nad Labem - Vyprodáno! Již před show populární slovenské kapely No Name přestal rádio festival v Letním kině v Ústí prodávat vstupenky.

29.8.2015

Igor Timko, No Name: Vydáme desku, oslavíme dvacetiny

Bezděz, Ústí nad Labem - Hitoví No Name to rozjedou na Bezdězu v sobotu ve 12.00, v Ústí hrají po 17.00. Užijme si je i zde.

28.8.2015

Labské léto 2015 slibuje Divokýho Billa, Mig 21, No Name i Vondráčkovou

Ústí nad Labem - Za každého počasí se odehraje v sobotu 29. srpna od cca 12.00 hod. festival Hitrádia FM Labské léto.

28.8.2015

Cílem bude přímý postup do šestky

Litoměřice - Mužský tým v první šestce I. ligy, ještě kvalitnější výkony družstev v mládežnických kategoriích. To bude podle předsedy klubu Daniela Sadila cílem hokejistů HC Stadion Litoměřice v blížící se sezóně 2015 2016.

26.8.2015

FOTO: Vykoupej bábu, zaveleli Toxici a vrhli se do Labe

Ústí nad Labem - Kapela Toxic People natáčela na nábřeží Labe. Ve videoklipu si zahrál vodník i potetovaná Ústečanka Veronika

25.8.2015

Máchovskou soutěž ohodnotí i kontroverzní spisovatelka

Litoměřice - Do finále odevzdání prací pro soutěž Máchovou stopou zbývá pouhý týden. Literární klání vyhlašuje letos již sedmým rokem místní Knihovna Karla Hynka Máchy v Litoměřicích.

25.8.2015

Hradozámeckou noc budou mít ve Vrbičanech

Vrbičany – Mezi 80 historickými místy, kde tento pátek či sobotu proběhne hradozámecká noc se po boku libochovického a ploskovického zámku řadí i zámek ve Vrbičanech.

25.8.2015

V atriu Domu kultury Litoměřice bude táborák

Litoměřice – Již třetí ročník folkového festivalu zve všechny příznivce přírody, folkové a country hudby do atria za domem kultury.

24.8.2015

FOTO: Brozánky Fest bavil, premiéra na farmě vyšla

Brozánky - Bez problémů, ke spokojenosti pořadatelů, návštěvníků i policie, se odehrál 1. ročník hudebního festivalu Brozánky Fest 2015. Počasí akci přálo, pomáhali dobrovolníci, jen dvě skupiny nedorazily. V sobotu večer už kapela Blue Rocket bavila asi čtyři sta lidí.

22.8.2015

Lety Mimo: Unese tě UFO

Touchovice, Lounsko /ROZHOVOR/ - Skupina Lety mimo v sobotu zahraje na Toucheň festu v Touchovicích u Loun

21.8.2015

Rastaman Michal Šeps: Pro dva lidi i pro milion lidí, pořád hraju stejně

Brozánky, Teplice /ROZHOVOR/ - Zpěvák reggae ve čtvrtek bavil při prvním dnu 1. Brozánky Festu u Řehlovic s kapelou Tewahedo MoM. V sobotu, která je závěrečným dne festivalu, ho tamtéž doprovodí Konoptikum Trio

21.8.2015

Filmový festival začíná už dnes

Litoměřice – Patnáctý litoměřický filmový festival startuje už dnes! První projekce je naplánována na 14. hodinu v kině Máj.

20.8.2015

Ředitelka Renata Vášová: Lákadlem festivalu je jeho atmosféra

Litoměřice - Filmový festival Litoměřice popatnácté zve od pátku 21. do neděle 23. srpna na unikátní filmy, setkání s tvůrci, výstavu prací studentů FUD UJEP, workshop a také originální hudbu zajímavých muzikantů.

20.8.2015

Blue Rocket: Turné s Kabátem? Životní zážitek!

Brozánky, Teplice - Pro nový hudební festival Brozánky Fest (20. - 22. 8.) si teplická rocková kapela Blue Rocket chystá speciální akustický koncert

19.8.2015

Kterak Petr Linhart, písničkář ze Sudet, šplhal na Rozhlednu

Severní Čechy - Houby mi záleží na tom, že sudetský písničkář a básník Petr Linhart ráčkuje. Jeho kouzlo spočívá v tom, že umí připomenout či napsat a vyprávět příběhy, které nezřídka chytnou za srdce.

18.8.2015

Filmový festival startuje už v pátek

Litoměřice - „Není sladký život jako sladký život." V tomto duchu se ponese už 15. ročník Filmového festivalu v Litoměřicích, který začíná již tento pátek a potrvá do neděle 23. srpna.

18.8.2015

Simona Stašová: Učím se angličtinu, hodně plavu a cvičím jógu

Severní Čechy - Rozhovor s herečkou Simonou Stašovou o inscenacích Shirley Valentine, Filumena Marturado a Vím, že víš, že vím, filmech Lída Baarová, Román pro ženy nebo Život je život.

17.8.2015

Sváťa Šváb: Václav Vydra nás při natáčení klipu neustále bavil

Brozánky, Slaný – Mezi hvězdy pátečního programu Brozánky Festu bude patřit Totální nasazení. Festival se uskuteční od čtvrtka 20. do soboty 22. srpna v prostoru Farmy U Červa v Brozánkách na rozhraní Teplicka a Ústecka.

14.8.2015

Němý film s V. Burianem uvede kino v pondělí večer

Litoměřice - Jedinečnou projekci komedie Milenky starého kriminálníka z roku 1927 s Vlastou Burianem a Anny Ondrákovou v hlavních rolích chystá litoměřické kino Máj.

13.8.2015

Přenos z Reggae Area poběží živě na YouTube

Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ - Pestrý festival, jedinou akci svého druhu na severu Čech, opět hostí letiště Podhoří jen kousek od Ústí. Od pátku 14. do neděle 16. srpna.

12.8.2015

Roudnické vinobraní proběhne již za měsíc. Láká na Jelena i Davida Kollera

Roudnice nad Labem - Přesně měsíc zbývá do dalšího ročníku Roudnického vinobraní. Sobota 12. září bude v Roudnici nad Labem ve znamení vína, burčáku a zábavy na třech hudebních scénách.

12.8.2015

Žafest přivítá Tichou dohodu i Szidi Tobias

Lovosice - Nadcházející víkend 14. a 15. srpna bude v Lovosicích ve znamení hudebního minifestivalu Žafest.

12.8.2015

Hudební kulisu pro popíjení piva vytvoří Hrůza, Rybičky a další

Litoměřice - Michal Hrůza, Rybičky 48, LUCIE revival, 100 legs, Markýz John, Wono sito sedne a Prowizorium to je nabídka letošních litoměřických pivních slavností, které se uskuteční v sobotu 15. srpna od 13 hodin na Mírovém náměstí v Litoměřicích.

10.8.2015

Petr Samek: Open air, jako je Brozánky fest, severu chyběl

Brozánky, Teplice - Třídenní netradiční rockový festival z místních kapel i hvězd začne ve čtvrtek 20. srpna na farmě U Červa. Láká na Asakra, Blue Rocket, Justina Lavashe, Dymytry, Marsyas.

7.8.2015

V Budyni budou řinčet brnění a zbraně

Budyně nad Ohří - Vodní hrad v Budyni nad Ohří se po roce opět vrátí v čase do doby lítých soubojů. Exkluzivně přinášíme program sobotní Bitvy Budyně hodinu po hodině.

7.8.2015

Aby život za něco stál, člověk musí být stále nespokojený

Liberec - Rozhovor s Michalem Malátným z kapely Chinaski, která letos vystoupila na Benátské. Na konci srpna se mohou fanoušci těšit na koncert na festivalu Hrady.cz Bezděz.

6.8.2015

Filmový festival Litoměřice slibuje mimo jiné pestrý doprovodný program

Litoměřice - Kromě skvělého výběru filmů, jako je například animovaný snímek Cheatin´ od Billa Plymptona nebo surrealistický debut Mazací hlava od Davida Lynche, čeká hned první den na návštěvníky Filmového festivalu Litoměřice i bohatý doprovodný program v podobě koncertu, vernisáže, kuchařské dílny nebo workshopu, a to v druhém festivalovém centru na Střeleckém ostrově.

6.8.2015

Filharmonie se sbory a sólisty vystoupí na Mírovém náměstí

Litoměřice - Po loňském úspěchu Carminy Burany, kdy se společně představila na pódiu zhruba stovka účinkujících, Litoměřice tentokrát čeká večer s operou. Na Mírové náměstí se opět vrátí Severočeská filharmonie Teplice společně s Litoměřickým festivalovým sborem a sólisty.

5.8.2015

Nová výstava v Hradu Litoměřice je oknem do Českého Švýcarska

Litoměřice – Divoká soutěska, Edmundova soutěska, malá Pravčická brána, Pavlínino údolí, Dolský mlýn a další přírodní unikáty jsou v těchto dnech k vidění ve výstavních prostorách Hradu Litoměřice.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies