Statistiky ze zápasu a fotogalerie ZDE!

I další zápas hraje Stadion doma, když hostí ve středu od 18 hodin Kadaň.

Na první gól se v utkání nečekalo dlouho. V čase 3.23 byl hostům vyloučen Duben a za pět sekund byl stav 1:0, když se trefil Kříž. Další šance však Stadion v první dvacetiminutovce nevyužil, a to se mu stalo osudným ve druhé třetině. Ve 22. minutě se trefil Pavel Kříž, který do Vrchlabí odešel hostovat ze Stadionu, pak byl vyloučen hostující Poživil, ale Drábek v oslabení získal vedení hostům a po střele Zukala ve 33. minutě byl stav 1:3.

Stadion však do kolen neklesl a ještě ve druhém dějství stihl srovnat. Ve 28. minutě mířil přesně do růžku Vobořil a přesně za třicet sekund bylo po Mrňově střele srovnáno.

Ten samý hráč byl i u vedoucí branky Litoměřic. V páté minutě poslední třetiny brankář hostí Valent jeho střelu pouze vyrazil a Novák při dorážce mířil přesně. V 53. minutě přežili domácí vyloučení Šinágla a když byl za katrem v závěru zápasu Zukal, pečetil výhru Hašek.

V dalším zápasech skupiny překvapivě podlehly Benátky poslednímu Písku a Stadion se na ně bodově dotáhl, Třebíč vyhrála v Táboře 4:3 a Chrudim zdolala Kadaň 3:1. Stav skupiny: Vrchlabí 54, Kadaň 53, Třebíč 53, Benátky 50, Litoměřice 50, Tábor 46, Chrudim 42, Písek 34. První čtyři celky postupují do předkola play off.

„Čekají nás nyní čekají tři zápasy venku a tak jsme nepřijeli do Litoměřic prohrát. Inkasovali jsme z první střely na branku, ale ve druhém dějství jsme stav otočili a za stavu 3:1 neproměnil velkou šanci Vrtek, kdyby dal gól, asi by se domácí položili. Pak jsme však během chvíle dvakrát inkasovali. Ke třetí třetině se nebudu vyjadřovat. Gratuluji soupeři, který odehrál dobrý zápas. Pokud jde o play off, tak si myslím, že se o čtyři místa popere pět týmů. Myslím si, že ze souboje o dvanácté místo vypadne Tábor,“ tvrdil po utkání hostující kouč Josef Řeháček.

„Čekal nás těžký soupeř, který má v této části soutěže dobrou formu, stejně jako my. Vrchlabí je tým, který neztrácí zbytečně body a také nedostává moc branek. Mají kvalitní defenzivu a dát jim pět branek, to je pro nás krásný výsledek. Samozřejmě, že tři b

My jsme odehráli dobře první třetinu, kde jsme udělali minimum chyb. V první části druhé jsme dostali rychle tři branky. Hodně nás zvedla druhá branka z přesilovky. Třetí třetinu jsme odehráli tak, jak jsme potřebovali. Stáhli jsme hru na tři útoky a nakonec se radovali z výhry. Opět byla na stadionu skvělá atmosféra. Když se týmu daří, tak je radost hrát doma před takovým publikem. Doufám, že ještě letos plný stadion zažijeme a chtěl bych divákům moc poděkovat, jak nás podporují při venkovních zápasech i doma v Litoměřicích.

Tabulku samozřejmě sledujeme a víme, jak situace vypadá. Do této skupiny jsme šli z patnáctého místa a náš prvotní cíl před sezonou i po špatné sérii kolem vánočních svátků, bylo vyhnout se baráži. Stále koukáme po soupeřích, kteří jsou v tabulce především pod námi. Sice máme nějaký náskok na Chrudim i Písek, ale stále je před námi ještě sedm zápasů. Nesmíme podcenit vůbec nic. Dvanáctka je už blízko a my bychom si chtěli už i kvůli divákům play off vyzkoušet, ale stále sledujeme výsledky hlavně Chrudimi a Tábora,“ hodnotil zápas a šance Stadionu kouč Daniel Tvrzník.