Ústí přitom nezačalo špatně a na valašské půdě dvakrát vedlo, jenže domácím se pokaždé podařilo vyrovnat. V poslední dvacetiminutovce se ale Vsetín prosadil dvakrát během 27 sekund, a odsoudil tak Slovan ke třinácté porážce v řadě.

Litoměřice po bezbrankové první třetině inkasovaly v prostřední dvacetiminutovce po ranách Žovince a Kaluse dva góly, těsně před přestávkou však snížil Kadlec. Ani jeho návrat do sestavy, stejně jako uzdravení brankáře Krále, ale Stadionu nepomohlo. Slezané totiž vyhráli poslední část stejným poměrem, jako tu prostřední, a po výhře 4:2 se tak vzdalují dnu tabulky, kde stále sídlí ústecký Slovan.