Úvodní buly druhého vzájemného utkání WSM Ligy vyhráli hosté, kteří se ihned hnali s kotoučem před Neužilovu svatyni. Hned ve druhé minutě se do velké šance dostal Paločko. Brankář domácích se však obelstít nenechal. Další šanci nabídl hostujícímu týmu v sedmé minutě Novák, který si šel odsedět na trestnou lavici dvě minuty za podražení.

Největší příležitost měl v přesilové hře Švagrovský. Ten ale nakonec trefil pouze tyč prostějovské branky. Ve čtrnácté minutě si první přesilovou hru zahráli také domácí Jestřábi. Ale ani těm se využít početní převahy nepodařilo. Po první dvacetiminutovce tak odcházeli oba týmy za stavu 0:0.

Na začátku druhé třetiny otevřel skóre utkání Lukáš Nedvídek, jenž tak poslal Litoměřice do jednobrankového vedení. A o pouhé čtyři minuty později se stav utkání přepisovalo znova. Na 0:2 zvýšil Milan Valášek. Následně si další přesilovou hru zahráli opět Jestřábi. Dostat puk za Pavelkova záda však ani pro tentokrát nedokázali. Za to hostům se střelecky dařilo. Třetí gól přidal v devětatřicáté minutě střelec první branky Nedvídek a pouhých pár vteřin po něm dostal další puk za Neužilova záda Hanták. Po druhé třetině se tak odcházelo do kabin za stavu 4:0 pro Litoměřice.

Úvod poslední dvacetiminutovky přinesl několik faulů na litoměřické straně. Ve čtyřiačtyřicáté minutě si navíc šel na trestnou lavici za Pilařem přisednout také Šulc, jenž dostal 2 + 10 minut za nesportovní chování. Hanákům se však přesilové hry příliš nedařily. Žádnou z nabídnutých výhod využít nedokázali.

Káňa, který se ocitl sám před prázdnou brankou, dokonce minul hned dvakrát po sobě. A nad Pavelkou nedokázali vyzrát ani Venkrbec s Půhoným, kteří se dostali do šance chvíli po sobě. Ve čtyřiapadesáté minutě se dalšího litoměřického faulu dopustil Kalla. Jestřábi však stále ne a ne vstřelit gól. To se podařilo až minutu a dvanáct vteřin před koncem třetí třetiny Půhonému, jenž snížil na konečných 1:4.

Jestřábi Prostějov – Stadion Litoměřice 1:4

●Branky a nahrávky: 59. Půhoný (Šlahař) – 24. Nedvídek (Pletka, Švagrovský), 28. Valášek (Jebavý, Kalla), 39. Nedvídek (Pletka), 40. Hanták (Šulc). Rozhodčí: Kika – Měkýš, Reich. Vyloučení: 2:7, navíc Šulc (LTM) 10. min OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Třetiny: 0:0, 0:4, 1:0. Diváci: 1768.
●LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – Holík, Holomek, Protivný, Kolář, Grebeňuk, Zadražil – Luňák, Venkrbec, Rudovský – Novák, Moskal, Korhoň – Švec, Šlahař, Krejčík – Půhoný, Káňa, Augustin – Zabloudil.
●HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Šindelář) – Šulc, Jebavý, Pavlas, Smetana, Barák, Plášil, Piegl – Pletka, Nedvídek, Švagrovský – Kalla, Valášek, Paločko – Pilař, Hanták, Miškář – Kulda, Rubeš.