Stadion špatně začal, ale dobře skončil

Beroun – Hokejisté prvoligového Stadionu Litoměřice si v pondělním duelu v Berouně vedli skvěle, když porazili domácí Medvědy 4:1.

19.9.2011

Stadion Litoměřice - HC Olomouc 2:1p, 2. kolo 1. ligy, sobota 17. září 2011.Foto: Michaela Luňáčková

Úvod přitom svěřencům Jindřicha Setikovského a Daniela Tvrzníka nevyšel. Už ve druhé minutě překvapil Salfického Žalčík.

Hosté pak zahrozili Tvrzníkem, ale vyrovnání přinesla až 9. minuta, ve které propálil Furcha Holomek. A o chvíli později už to bylo 1:2, když střelu Kružíka tečoval Hašek.

V 17. minutě pomohla po pokusu Žalčíka Litoměřickým konstrukce. Ve 25. minutě Belay po návratu z trestné lavice našel Holomka a ten svým druhým gólem zajistil Stadionu už nadějný náskok.

V poslední třetině měl dobrou příležitost Šinágl, na druhé straně pak Rubeš, ovšem skóre se měnilo až v 52. minutě, kdy z kruhů propálil Furcha Lenc. Ve středu hostí Litoměřičtí v Kalich Aréně Jihlavu, která si ve 3. kole poradila s Kadaní (3:0).

Beroun – Litoměřice 1:4

Branky a asistence: 2. Žalčík (Pacovský, Přindiš) - 9. Holomek (Drábek, Slížek), 11. Hašek (Kružík, Slížek), 25. Holomek (Belay, Lenc), 52. Lenc (Belay). Vyloučení: 5:9. Využití: 0:2. V oslabení 0:0. Třetiny: 1:2, 0:1, 0:1. Rozhodčí: Dvořák - Brejcha, Suchánek.

Litoměřice: Salfický- Hora, Kříž, Kružík, Drábek, Holomek, Suchý, Smetana, Soukup - Tvrzník, Šinágl, Tůma - Hašek, Slížek, Horčička - Gengel, Belay, Lenc - Novák, Kafan, Hlusička.