Kališníci prohrávali po dvou třetinách 0:3 a první litoměřickou trefu zaznamenal až Martin Ondráček v sedmačtyřicáté minutě. Jestřábi se trefili o chvilku později, ale na jejich čtvrtou branku odpověděl bleskově Jakub Orság svým prvním zásahem v litoměřickém dresu. Prostějov dokázal prostřelit Pavelku ještě jednou a Stadion se tak vrací domů bez bodu po prohře 2:5.

Prostějov - Litoměřice 5:2

Branky a nahrávky: 6. Venkrbec (Luňák, Husák), 33. Cetkovský (Venkrbec, Luňák), 38. Husák (Moskal, Protivný), 55. Cetkovský (Protivný, Husák), 60. Protivný (Illéš, Zadražil) - 47. Ondráček (Nedvídek), 56. Orság (Krátoška, Plášil). Rozhodčí: Mikula - Ganger, Hanzlík. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 2343. Střely na branku: 30:26. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2.

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Drtina, Vokurka, Mojžíš, Kaluža, Husák, Protivný, Rudl – Luňák, Cetkovský, Venkrbec, Novák, Moskal, Volek, Meidl, Čuřík, Šlahař, Zadražil, Illéš, Krejčík.

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Veselý) – Šulc, Toman, Pavlas, Bílek, Havránek, Plášil, Málek, Piegl – Kalla, Doležal, Rousek, Ondráček, Filip, Nedvídek, Valášek, Miškář, Berger, Krátoška, Racek, Orság.