Roudnické přesilovky přinesly více užitku hráčům Olympiku

Praha – Hokejisté HC Roudnice podlehli ve víkendovém duelu Pražského přeboru sk. o 5. – 9. místo v Letňanech domácímu Olympiku 6:4. Strůjcem domácího vítězství byl především Pavel Richter, který dvě branky sám dal a u dalších čtyř asistoval.

17.2.2015

Ilustrační foto.Foto: Jan Kobzáň

Roudničtí přijeli do hlavního města jen s torzem sestavy a do zápasu vstoupili špatně, inkasovali totiž první branku ve své přesilovce. Sice rychle odpověděli, ale Olympik si vzal vedení zpět v 19. minutě. Druhou periodu už ale hosté ovládli a před poslední části měli k dobru jeden gól. Jenže nejprve srovnal Frančík, poté se trefil Richter a při roudnické power play dával na 6:4 do prázdné Braniš.

Olympik - Roudnice 6:4

Branky a nahrávky: 6. Frančík (Richter, Krpata), 19. Richter, 29. Kovář (Frančík, Richter), 50. Frančík (Richter), 52. Richter (Braniš, Kovář), 60. Braniš (Frančík, Richter) – 8. Pavlata (Tintěra), 24. Pavlata (Nenadál), 31. Sailer (Pokorný), 54. Sailer (Kuchař). Vyloučení: 6:6, navíc Fiala 5 min. + do konce – Nenadál 10 OT. V oslabení: 2:0. Třetiny: 2:1, 1:3, 3:0.

Roudnice: Folk – Purma, Martinec, Kuchař, Tintěra, Beránek, Pokorný, Nenadál, Pavlata, Sailer, Vacek.