Zbraslav – Roudnice 9:0

U vedoucího týmu tabulky se nedaly čekat žádné zázraky. Už v úvodním vzájemném duelu vyhrála Zbraslav na Podřipsku 3:1. Ve 14. kole byl rozdíl mnohem vyšší.

Lomnice n. P. – Roudnice 4:1

První branka předehrávky 16. kola padla v deváté minutě do sítě Folka, když Karásek naservíroval puk na hokejku Maryšky. Ve 12. minutě zvýšil po kombinaci Drahoňovský. Druhá třetina začala lépe pro Lomnici a s chutí hrající Bláha přidal třetí branku. Hosté dokázali sice po chybičce Skákalíka snížit na 3:1 Landsdorfem, ale ve 34. minutě se prosadili znovu domácí díky Doležalovi.

Další zápas čeká na roudnické hokejisty netradičně už v pátek, kdy se od 17 hodin představí doma v duelu s Kobrou Praha B, nad kterou vyhráli v prvním duelu 5:0 kontumačně pro neoprávněný start.