Roudnice je bez porážky

Sokolov – Hokejisté HC Roudnice vyhráli také svůj třetí zápas ve společném přeboru Ústeckého a Karlovarského kraje dospělých.

11.10.2011

Hokej - ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Čech

Po Lovosicích (6:3) a Chebu (9:5) uspěli také proti Vřesové. V Sokolově, kde se duel hrál, držel domácí gólman Csipka čisté konto až do poslední minuty úvodní třetiny. Z první trefy hostujícího výběru se radoval Krob po přihrávce Hauzra.

Vřesová odpověděla krátce po začátku druhé části, kdy Dobiáše překonal Chochola.

Pak už však začal domácí obranu strašit Nestrašil. Ten dal totiž dva góly v prostředním dějství a dva si ještě schoval do poslední dvacetiminutovky.

V sobotu hraje Roudnice doma od 17 hodin s HC Slovan Louny.

HC PK Vřesová – HC Roudnice 1:5

Branky a asistence: 21. Chochola (Koněvalík, Novák) – 20. Krob (Hauzr), 29. Nestrašil, 40. Nestrašil (Manhart), 46. Nestrašil (Vostárek), 55. Nestrašil (Manhart). Vyloučení: 7:6, navíc Novák (R.) 10 minut OT za nesportovní chování a stejný hráč 5 minut + do konce utkání za úmyslné vražení na hrazení, Vostárek (R.) 10 minut OT za nesportovní chování. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Třetiny: 0:1, 1:2, 0:2. Rozhodčí: Kadeřábek.

Roudnice: Dobiáš – Packo, Tintěra, Woš, Sommer, Kopecký, Novák – Štěpán, Vostárek, Manhart – Nestrašil, Pražák, Krob – Hlavička, Hauzr.

11.10.2011

Bezpečnostní kamera, ilustrační foto.

Na klid v Hoštce dohlídnou kamery

Letní drogová sezona začala. Pervitin ukryl do brambůrek

Žalhostice - Se zraněním skončila v litoměřické nemocnici starší žena, která v pondělí odpoledne nezvládla řízení svého automobilu a skončila s ním na střeše.

Lovosice - Velký úspěch, ale i velká škoda. Tak by se dal shrnout závěr hokejbalového mistrovství světa WBHF, které v neděli skončilo na lovosickém zimním stadionu  finálovými bitvami. Čeští reprezentanti dokázali ve všech kategoriích vybojovat finálovou účast, ale v triumf bohužel neproměnili ani jednu možnost.

FOTOGALERIE: 14. ročník Memorial Air Show

Roudnice n. L. – Sobotní program letecko společenské akce Memorial Air Show v Roudnici nad Labem navštívily tisíce lidí.  Letecký program pokračuje také v neděli od 13 hodin.