Když to bylo v 11. minutě už 4:0 a hosté střídali gólmana, zdálo se, že se na další branky v síti Pražanů nebude dlouho čekat. Jenže ve druhé třetině domácí odstoupili od hokeje, který je zdobil, začali hrát individuálně a hosté toho využili ke snížení na 4:2. Víc už toho ale Roudnice soupeři nedovolila a naopak skórovala ještě dvakrát. Po výhře je na druhé příčce za týmem Letňan.
V sobotu hraje v Lovosicích (duel ÚK), o den později v Neratovicích s Bohemians (přebor Prahy).

Roudnice – Kobra Praha B 6:2

●Branky a nahrávky: 2. Nenadál (Pokorný, Kuchař), 4. Pokorný (Čichovský), 11. Zedek (Hlavička), 11. Brandejský J. (Beránek), 36. Nenadál (Cerman, Sailer), 55. Purma (Brandejský P.) – 25. Petrov (Lacina, Sládek), 53. Král (Malovický). Vyloučení: 6:5, navíc Dostál (Kobra) 5 + do konce. Třetiny: 4:0, 1:2, 1:0. Diváci: 50.
●Roudnice: Kolařík – Kopecký, Hlavička, Martinec, Tintěra, Kasal, Zedek, Brandejský, Čichovský, Pokorný, Kuchař, Cerman, Nenadál, Brandejský, Vacek, Beránek, Sailer, Purma.

9. Bohemians 7 0 0 7 21:51 0

Výsledky 8. kola: Lomnice – Hvězda Praha 5:2, Letňany – Bohemians Praha 5:1, Louny – Olympik Praha 12:6, Roudnice – Kobra B 6:2.