Opět prohráli o dvě branky

Roudnice n. L. – Hokejistům HC Roudnice se v úvodu nového ročníku Pražského přeboru nedaří. Po prohře v Lounech 4:2 podlehli stejným výsledkem také v domácím prostředí, kde nestačili na Bohemians.

1.10.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Přitom si proti Pražanům vypracovali dvoubrankový náskok. Nejprve se v osmé minutě prosadil Pokorný, na kterého po zaváhání hostujícího gólmana navázal na začátku druhé třetiny Tintěra. Jenže o tři minuty později Schubert snížil a dva slepené góly Kováře a Stuchlíka domácí výběr „vykolejily".

Roudničtí se v šatně oklepali a v poslední části si vytvořili tlak, branku však už nevstřelili, naopak ještě jednou inkasovali.

Výsledky 2. kola: Kobra Praha B – Louny 4:2 (předehráno), Letci Letňany – Žižkov Praha 12:2, Zbraslav – Hvězda Praha 4:0, Roudnice – Bohemians Praha 2:4, Lomnice n. P. – Olympik Praha 8:8.

Roudnice - Bohemians 2:4

Branky a asistence: 8. Pokorný (Martinec, Sailer), 23. Tintěra – 26. Schubert (Švadlenka), 31. Kovář (Cetl), 31. Stuchlík (Žák), 47. Hlaváček (Trpišovský). Vyloučení: 6:6. Využití: 0:0. Třetiny: 1:0, 1:3, 0:1. Diváci: 97.
Roudnice: Kolařík – Kopecký, Vacek, Martinec, Richter, Pokorný, Sailer, Hubálek, Beránek, Landsdorf, Kuchař, Purma, Tintěra, Pavlata.

1.10.2014 VSTUP DO DISKUSE

Slavnostní vyhlášení ankety Vesnice roku v Libochovanech.
21

Policisté hledají dva mladíky, v Lovosicích platili cizí kartou.

Případ zneužití platební karty byl i díky Deníku objasněn

FOTO, VIDEO: Hasiči a policisté cvičili v Roudnici na divoké vodě

Roudnice nad Labem - Vesty a helmy nasadit a skok do divoké a nebezpečné vody. Pořádně náročné cvičení mají za sebou poříční policisté, hasiči a vodní záchranáři z Ústeckého kraje.

Kraj se zadluží o další 1,5 miliardy. Za peníze opraví mosty i školy

Ústecký kraj - Další obrovský úvěr hodlá Ústecký kraj splatit do konce roku 2031. V okrese by měl být opraven roudnický most nebo vybudováno Centrum sociální pomoci v Litoměřicích.

Soutěž: Vyhrajte s Deníkem vouchery na prohlídku litoměřických památek

Litoměřice - Destinační agentura České středohoří o.p.s., ve spolupráci s Litoměřickým deníkem připravila na druhou polovinu léta soutěž pro čtenáře o vouchery na Okruh církevní památky Litoměřice.