Svou převahu prokázali svěřenci Martina Tvrzníka v první třetině, kdy nasázeli do sítě Pražanů šest gólů. Poté se hra změnila v přestřelku mezi oběma soupeři s konečným výsledkem 8:3 ve prospěch domácího celku. Hattrick si připsal Jakub Neudeker. Po dvou trefách se prosadili Jan Smola a Martin Mynařík. Jeden gól přidal Jan Macel.

"První třetina dobrá, myslím si, že jsme nastoupili dobře, proměnili jsme všechny šance, které jsme proměnit měli, soupeře jsme k ničemu nepustili, čímž jsme dosáhli výsledku 6:0. Pak už to bylo těžší s koncentrací. Myslím si však, že jsme se koncentrovat měli, přestože jsme to nedělali. Zbylé dvě třetiny byly z naší strany špatné. Myslím si, že jsme pořád měli držet koncentraci a zápas udržet. On relativně vypadá v klidu, ale Hvězda se zvedla a měla více střel na branku. To jsou věci, které by se nám neměly stávat," přiznal pro klubový web trenér Stadionu Martin Tvrzník.

Litoměřice - Hvězda Praha 8:3

Branky a nahrávky: 1. Neudeker (Smola, Horešovský), 7. Mynařík (Domin, Horešovský), 10. Neudeker (Smola, Horešovský), 15. Neudeker (Smola, Čapek), 15. Macel (Mynařík, Landa), 18. Mynařík (Macel, Landa), 38. Smola (Neudeker), 40. Smola - 23. Ladman (Kužel), 32. Ladman (Slavata), 56. Ladman (Slavata, Štíbr). Rozhodčí: Vunč - Mašek, Sýkora. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Třetiny: 6:0, 2:2, 0:1. Diváci: 110.

Litoměřice: Švejdová (41. J. Sluka) - Čapek, France, Hozák, Domin, Vahalík, Hák, Kylíšek, Kříž - Neudeker, Smola, Horešovský - Mynařík, Macel, Landa - Klepetko, Krocker, Bartoníček - R. Sluka, Čichovský, P. Lečbych.

Další výsledky HC Stadion

Starší dorost: Litoměřice - HC Kobra Praha 3:2 sn. (Švalich, Fábry, Cerman).

8. třída: HC Energie Karlovy Vary - HC Stadion Litoměřice 10:3 (M. Pešta, Krocker, Hrzán).

7. třída: HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice 6:3, Litoměřice - HC Slovan Louny 4:4 (D. Hamr 2, Plos 2).

6. třída: Karlovy Vary - HC Stadion Litoměřice 7:2.

5. třída: HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice 6:3 (Hlavička, Prokůpek, Ransdorf).