První třetinu začali lépe domácí hokejisté, kteří si vytvořili několik slibných příležitostí, které však nedokázali využít. Zákonitě přišel trest v podobě branky Ondřeje Kopty. O pár minut bylo pro domácí ještě hůře. Ve stejném čase na trestnou lavici usedli Gengel a Přindiš, čehož hosté využili a dostali se zásluhou Lukáše Nedvídka do dvoubrankového vedení. O minutu později zůstal Milan Valášek nepokryt v před brankovém prostoru a zvýšil vedení hostů na 3:0.

Druhá třetina byla vyrovnaná. Ani jeden z týmů si nevytvořil vážnější šanci až na poslední minutu, když se natlačil před Soukupa Ondřej Kopta, který vstřelil čtvrtou branku Stadionu.

Třetí třetina se spíše dohrávala a viděli jsme jednu menší potyčku do které se zapojila celá pětka hostí i domácích. Smrtící ránu pak Slovanu zasadil v padesáté minutě po asistenci Loskota Ondřej Kopta, který dovršil svůj hattrick a poslal hosty do velmi pohodlného pětibrankového náskoku. Litoměřice si tak z Ústí odváží tři body.

Slovan Ústí nad Labem - Stadion Litoměřice 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Kopta (Hanták), 16. Nedvídek (Loskot, Šulc), 17. Valášek (Kalla, Veselý), 40. Kopta (Hanták), 50. Kopta (Loskot). Rozhodčí: Jílek – Štofa, Beneš. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1 934. Střely na branku: 25:32.