Začátek utkání začal lépe pro domácí, kteří na konci druhé minuty skórovali. Puk se v útočné třetině dostal na hokejku JAKUBA CHRPY a ten prostřelil gólmana Pavelku – 1:0. Kadaň zůstávala aktivnější. Přesilovou hru po vyloučení Racka nevyužila, v sedmé minutě ale přišel druhý úder. MARTIN ROHAN byl vyslán za Litoměřickou obranu a sám před bránou naložil s pukem nejlépe, jak mohl – 2:0.

K větší šanci se hosté dostali až po polovině třetiny. Brandejský svou střelou Dvořáka nepřekvapil, gólman domácích tento pokus bezproblémově chytil. Na druhé straně střílel o pár minut později z mezikruží Račuk. Puk ale poslal nad horní tyč Pavelkovy brány. Větší šanci měl i Hejcman, jehož střela ale minula bránu.

Do druhé dvacetiminutovky nastoupil Stadion o dost agresivněji. Střely Rouska a Procházky bránu minuly, zakončení Švagrovského zastavil dobrým zákrokem brankář Dvořák. Po polovině utkání musel gólman Sportovního klubu nebezpečné šance Janka či aktivního Švagrovského. kapituloval až v sedmatřicáté minutě, kdy MARTIN PROCHÁZKA vystihl správný okamžik pro střelbu a snížil na jednogólový rozdíl – 2:1.

Třetí část zahájila Kadaň dohráním přesilové hry, ale tu nevyužila. Do šance se dostal Vrána, jehož šanci zlikvidoval Pavelka. Následnou dělovku Mrázka tečoval Kverka, ale puk se do sítě nedostal. V dobré pozici byl pak během přesilovky litoměřický Martin Procházka, který ale rozvlnil jen boční síť.

V polovině třetiny se před brankářem zjevil Szathmáry, jehož zastavil právě dobře připravený Pavelka. Na opačné straně se pokoušel vyrovnat Berger. Jeho zastavil zkušený obránce Trefný. Dvě minuty před koncem pak zkusili hosté power-play. Šanci trefit odkrytou klec měl Chpa, ale nepodařilo se mu to. Napodobit ho chtěl Charousek a taktéž minul. Domácí to ovšem trápit nemuseli. Zápas skončil výsledkem 2:1 a Kadaň uhájila tři body.

Kadaň - Litoměřice 2:1

Branky a nahrávky: 2. Chrpa (Szatmáry), 7. Martin Rohan (Tomáš Rohan, Tomáš Dvořák) – 37. Martin Procházka (Rousek, Berger). Rozhodčí: Pražák – Štofa, Kreuzer. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 715. Střely na branku: 22:31. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

SK Kadaň: Tadeáš Dvořák (Dlouhý) – Mrázek, Tejnor, Charousek, Szathmáry, Martin Rohan, Tomáš Dvořák, Trefný – Černý, Kůs, Kverka, Račuk, Hlava, Hejcman, Chrpa,Tomáš Rohan, Vrána, Vaněk, Wágner, Šťovíček, Veselý

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Málek, Krstev, Plášil, Bílek, Mikliš, Jank, Chmel – Martin Procházka, Berger, Rousek, Valášek, Švagrovský, Doležal, Kopta, Nedvídek, Michal Procházka, Racek, Brandejský