Úvod utkání se hostujícím hráčkám povedl. Dostaly domácí tým pod tlak. Několik zákroků musela předvést pražská gólmanka Bulejčíková. Potvrdilo se však pravidlo „nedáš - dostaneš“. Během čtyř minut se podařilo domácím vstřelit čtyři góly. Nejprve se v čase 12.32 z úvodní trefy radovala Kovaříčková. O minutu později rozvlnila síť za zády Soukupové Žáčková. Po spolupráci s Hamanovou přidala další gól Benešová. V 17. minutě se opět prosadily stejné hráčky a Benešová upravila skóre na 4:0.

V druhé části se hrál vyrovnaný hokej, ale hostujícím hráčkám chyběl důraz v zakončení a hlavně v soubojích kolem brankoviště. Jedinou branku tak zaznamenala v této části hry pouze domácí Čapková, které na gólovou střelu nahrávala Roubíčková.

Na začátku poslední části hry se po samostatné akci prosadil Janouchová. Alespoň čestnou branku zaznamenaly hráčky Roudnice v čase 55:18. Po závaru před brankovištěm se dokázala prosadit Hoskovcová, která zakončením pod břevno nedala Bulejčíkové šanci. Konečnou podobu výsledku dala v 58. minutě hry Zábojová.

Další zápas sehraje Roudnice na domácím ledě dnes proti týmu Pardubic. „I přes obdržené branky zaslouží gólmanka Soukupová pochvalu. Také nové hráčky hrají dobře a rychle se zapracovaly do týmu. Škoda je jen špatného zakončení při gólových šancích,“ byl i přes porážku spokojen vedoucí týmu žen Tomáš Dudek.

HC Kobra Praha - HC Roudnice - 7:1 (4:0, 1:0, 2:1) Branky RCE: Hoskovcová. Sestava HC Roudnice: Soukupová (Justová) - Panochová K., Bartošová, Rousová, Feixová, Doubková, Beznosková, Černá, Kekulová, Hoskovcová, Bláhová, Podlahová, Faryová.