V Chebu se rozjížděli pomalu, body si ale odvezli všechny

Cheb – Roudničtí hráči nastoupili do utkání sdruženého KP v Chebu proti HC Stadion pouze se čtyřmi obránci a třemi útočnými formacemi.

22.11.2011

Hokej - ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Čech

V prvních minutách zápasu byla na roudnických hráčích patrná únava z více než dvouhodinové cesty. Chebští hráči byli aktivnější a dostávali se do zajímavých šancí.

V sedmé minutě vystřelil z pozice mezi kruhy domácí Váňa, gólman Kolařík měl sice zakrytý výhled, ale na poslední chvíli puk vyrazil betonem, ale pouze před osamoceného Mičudu, který puk dorazil do prázdné branky. Další branka přišla v 11. minutě. Po propadnutí roudnických hráčů si z rohu vyjel před branku Škarka a puk silou vůle dotlačil až za brankovou čáru.

Patrně rozhodující moment celého utkání přišel v 16. minutě. Za zákrok hostujícího Kopeckého bylo totiž nařízeno trestné střílení. Proti Kolaříkovi se rozjel jeden z nejzkušenějších hráčů Chebu, který se pokusil překonat hostujícího gólmana blafákem na levou stranu. Jenže Kolařík skvělým zákrokem střelu vyrazil a držel tak svůj celek ve hře. Po tomto okamžiku, jakoby se roudničtí hráči vzpamatovali a začali předvádět úplně jiný hokej.

V 17. minutě vybojoval puk u pravého mantinelu Štěpán a pohotově přihrál k druhému mantinelu na Bílka, ten z první našel mezi obránci najetého Sailera – 2:1.

Ve druhé části začali roudničtí hráči velmi dobře bruslit a Cheb byl pod tlakem. Po necelé minutě vypíchl Manhart při vlastním oslabení puk obránci a srovnal. Hezký moment přišel o necelé čtyři minuty později. Do úniku dva na jednoho se řítili Petrové Bílek a Sailer.

Prvně jmenovaný měl puk na holi a zkušeně si vyčíhal, než si obránce Chebu lehne na led a poté přihrál na Sailera, který puk zasunul do téměř prázdné branky. V 38. minutě Bílek nechytatelnou střelou golfákem poslal puk za záda Tichého. A pak se trefil ještě jednou.

V poslední třetině přidali hosté ještě dvě branky, domácí korigovali pouze jednou. Další zápas sehraje Roudnice doma v neděli 27. listopadu od 17 proti HC PK Vřesová.

Cheb – Roudnice 3:7

Branky a asistence: 7. Mičuda (Váňa), 11. Škarka (Váňa), Hudák – 17. Sailer (Bílek), 22. Manhart (Tintěra), 26. Sailer (Bílek), 38. Bílek (Sailer), 40. Bílek, 51. Sailer, 58. Krob (Sommer). Třetiny: 2:1, 0:4, 1:2. Diváci: 112.

Roudnice:
Kolařík – Packo, Martinec, Tintěra, Sommer – Sailer, Bílek, Štěpán – Manhart, Nestrašil, Hlavička – Krob, Hauzr, Sommer.

22.11.2011

Hacker z Mostu vylákal z lidí statisíce korun

Tereza Voříšková a Jan Svěrák při představení filmu Po strništi bos
9

Po strništi bos je v kinech. Režisér Jan Svěrák se narodil v Žatci

Mistrovství světa v kanoistice autům uzavře Račice a Záluží

Račice – Už ve středu 23. srpna na račickém kanálu vypukne Mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Policie proto v příštím týdnu očekává velký příliv sportovních příznivců.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Voliči dali v Siřejovicích šanci mladým kandidátům

Siřejovice - Vítězem předčasných voleb v Siřejovicích se stalo Sdružení nezávislých kandidátů. Starosta Krejza se loučil na Bartolomějské pouti a oslavách 790 let obce.